סטארט אפים ישראליים הוצגו בפני מובילים בתעשייה הגרמנית במסגרת Tel Aviv Week שנערך השבוע בברלין

מתחם היזמות Factory בברלין ערך השבוע, זו השנה השנייה ברציפות אירוע מיוחד בשם “שבוע תל אביב” במסגרתו הוצגו סטארטאפים ישראליים בפני תאגידים, שותפים ומשקיעים בשוק הגרמני.

האירוע שהתפרס על פני שלושה ימים, קיבץ קבוצה נבחרת של יזמים, קרנות הון סיכון ומומחים בתחום האינטרנט של הדברים (IoT) מתל אביב יחד עם עמיתיהם הגרמניים ובמהלכו נסקרו טכנולוגיות וטרנדים עכשוויים בסצנת הסטארטאפים והונחו היסודות לשיתופי פעולה עתידיים בין מובילי השוק הגרמני לבין היזמים הישראליים.

אירוע הפתיחה של השבוע המיוחד כלל דברי פתיחה של השגריר הישראלי, ג’רמי יששכרוף ובמהלך הימים העוקבים, נערכו שיחות ופאנלים בנושאים שונים כגון זירת הסטארט אפים הפורחת בברלין, השקעות בתחום ה-  IoT, למידה מכישלונות עסקיים ועוד. כמו כן, הנספח המסחרי של ישראל בברלין, דורון אברהמי, השתתף בפאנל בנושא “התרבות העסקית בישראל” ועמד בו על הייחודיות שביחסים העסקיים בין גרמנים לישראלים לעומת יחסים עסקיים עם מדינות אחרות.

פקטורי הפך בשנים האחרונות לאחד ממתחמי הסטארט אפים התוססים בעיר ולכזה המהווה השראה ללא מעט ערים נוספות באירופה.

המתחם הססגוני מהווה בית לקהילה שמונה 2,000 חברים העובדת על עיקרון תשלום דמי חבר חודשיים: הסטארט אפים הקטנים משלמים 50 אירו לאדם, חברות גדולות משלמות 500 אירו עבור כל אדם שעובד בשורותיהן.

בין החברות הללו אפשר למצוא את טוויטר, סאונד קלאוד ואת הבנק הגרמני “דויטשה בנק” – אשר שוכרות ב”פקטורי” חללי עבודה, על מנת להיות בקשר עם הקהילה ולהיות קרובים לפיתוחים העתידיים עליהם עמלים כאן צעירים מכל העולם.

בתמונה: הנספח המסחרי בברלין, דורון אברהמי בפאנל יחד עם ד”ר תמיר בכור, מנכ”ל וממייסדי CYMOTIVE Technologies וטל אלון, מייסדת ועורכת מגזין SPITZ.

 

חברות ישראליות המעוניינות לייצא ומחפשות קשרי מסחר בגרמניה מוזמנות לפנות לנספחות הישראלית בברלין, אשר מסייעת לחברות יצואניות ישראליות למצוא ערוצי שיווק לפעילותן בגרמניה.

פניות בנושא ניתן לשלוח לתיבת המייל: berlin@israeltrade.gov.il

צור קשר עם:

דורון אברהמי

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל