נציגות שיא לחברות ישראליות בתערוכת הסייבר הגדולה בגרמניה ומהגדולות בעולם

בחודש אוקטובר, רשמנו השתתפות שיא של חברות ישראליות בתערוכת הסייבר IT-SA שבעיר נירמברג שבגרמניה, עם ביתן ישראלי בו הציגו 18 חברות ישראליות וחברות רבות נוספות שהציגו באופן עצמאי. זהו הביתן הלאומי הגדול ביותר בתערוכה ובהחלט משך תשומת לב של המבקרים, המציגים האחרים והמארגנים כאחד.

הביתן הישראלי, הוקם יחד עם מכון הייצוא, בלט כאמור בנוף התערוכה והיווה פלפורמה לחברות ישראליות לקיום מפגשים עם מפיצים, אינטגרטורים, קובעי מדיניות ולקוחות פוטנציאליים.

הנספחויות המסחריות במינכן, ברלין ווינה תיאמו ביקורים ופגישות עבור החברות הישראליות המציגות בביתן עם כ- 150 חברות גרמניות ואוסטריות. בין המבקרים בביתן, ניתן לציין שחקנים מובילים בשוק הגרמני והעולמי כגון cirosec, מיקרוסופט, MSG, Avira כמו גם משתמשים מתחום התעשייה והשירותים כגון אאודי, פולקסווגן, סימנס, טלפוניקה, טלקום, בוש, אליאנז ביטוח ועוד.

 

 

 

 

תערוכת IT-SA הינה תערוכת הסייבר הגדולה בגרמניה, ואחת הגדולות בעולם, עם 630 מציגים מ- 24 מדינות. התערוכה גדלה בקצב מהיר עם גידול של כ- 20% במספר המציגים והמבקרים לעומת שנה קודמת וממצבת את עצמה כאחד ממקומות המפגש המובילים של התעשייה. התערוכה מלווה בכנס מקצועי ובמגוון רחב של אירועי צד, שולחנות עגולים, דיונים ממוקדים ואירועי נטוורקינג להשלמת החוויה המקצועית.

התערוכה הבאה תתקיים בנירמברג שבדרום גרמניה בתאריכים 9-11 באוקטובר 2018, ואנו מקווים להמשיך לראות שם נוכחות ישראלית מאסיבית ועניין גרמני ואירופאי גובר.

 

 

 

הנספחות המסחרית במינכן מסייעת לחברות ישראליות בפעילותן בשוק הגרמני, ביצירת קשרים עסקיים ואיתור ערוצי שיווק.

להשתתפות עתידית בפעילויות עתידיות, כאלה ואחרות ולמידע נוסף,  אל תהססו ליצור עימנו קשר בנספחות המסחרית במינכן.

 

 

 

צור קשר עם:

יפעת ענבר

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל