מהדורת 2017 של אירוע החדשנות בתחום הקוסמטיקה והבישום COSMETIC 360 באוקטובר בפריז

שאנל, לוריאל, קבוצת המחקר של לואי ויטון ושיסיידו הנם רק חלק מהשמות הגדולים בעולם בתחום הקוסמטיקה שאישרו הגעתם לאירוע המיועד כולו לחדשנות בתעשיית הבישום והקוסמטיקה, העתיד להתקיים חודש הבא בבירת הטיפוח העולמית.

המהדורה השלישית של אירוע הקוסמטיקה הבינלאומי COSMETIC 360 תתקיים ב-18 וב-19 באוקטובר 2017 במתחם היוקרה למרגלות פירמידת הלובר, ה- Carrousel du Louvre. מטרת האירוע הנה להביא יחדיו את שחקני החדשנות העולמית בתחום הקוסמטיקה והבישום על מנת להקנות להם חשיפה נרחבת.

COSMETIC 360 מציע הזדמנות נדירה לגלות את החידושים האחרונים בעולם היופי והשירותים של המחר, יהווה פורום לחילופי רעיונות, חדשנות בטכנולוגיה, במוצרים, בתהליך הפיתוח ובשירותים, על פני כל תחומי תעשיית הקוסמטיקה והבישום, כולל חומרי גלם, פורמולות, אריזות, ניסויים, מוצרים מוגמרים, הפצה ועוד.

במהלך יומיים וחצי עתידים להתקיים 12 כנסים שונים, תערוכה שתכלול, בין היתר, אזור STARTUP בו יוכלו חברות צעירות להציג את הטכנולוגיה החדישה שלהן ותחרות נושאת פרסים. כמו כן, באמצעות ממשק ה- open innovation, יוכלו משתתפי האירוע לקבוע פגישות עם השמות הגדולים בתעשיית הבישום והקוסמטיקה ולקדם את המוצרים שלהם.

ביומו השני של האירוע, תתקיים וועידת אשכולות בינלאומית בתחום הקוסמטיקה: WICCS: World innovation & Cosmetics Cluster Summit. הוועידה מיועדת עבור קבוצת אשכולות (Clusters), קבוצת חברות או סוכנויות פיתוח המפתחות חידושים המיועדים ליישום בתעשיית הבישום או לגורמים המעוניינים לפגוש כאלו. פגישות B2B והצגות מוצרים יתקיימו בנוסף במסגרת הוועידה.

הגיעו לפריז על מנת להציג את הידע שלכם מול שחקני המפתח בזירת הקוסמטיקה הבינלאומית !

למידע נוסף, לחצו כאן.

לפרטים נוספים אל תהססו ליצור עמנו קשר בנספחות המסחרית בפריז.

אנא צרו קשר באופן ישיר עם הגברת ציפורה כהן, קצינת הסחר האחראית לתחום זה: 33140765460+ או במייל: sephora.cohen@israeltrade.gov.il

 

 

צור קשר עם:

ליאורה הדר

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל