הזדמנות נפלאה לחברות ישראליות בתחום האינשורטק הגרמני והעולמי  -DIA MUNICH 2017

בתאריכים 15-16 לנובמבר הקרוב, יתקיים במינכן אירוע מרתק לחברות טכנולוגיות עם פתרונות לעולם האינשורטק – DIA MUNICH 2017

האירוע מהווה את הכינוס הגדול ביותר בתעשיית הביטוח והחדשנות הטכנולוגית, וישתתפו בו למעלה מ-850 נציגים מארבעים מדינות. תשעה דוברים מובילים ינאמו באירוע, בו ישתתפו מנהלים בכירים ומקבלי החלטות בחברות הגדולות בתחום, ולמעלה מחמישים חברות יציגו על הבמה.

זו ההזדמנות שלכם להיות אחת מ- 50 החברות המציגות בפני מאות מובילי דיעה בעולם הביטוח.

הנספחות הכלכלית במינכן עומדת בקשר קרוב עם מר יורג ריכטספלד, נשיא אליאנס השקעות, ומר רגי דה-פניקס, מייסד-שותף באירוע, וחברות ישראליות שיבחרו להציג בכנס, יוכלו להשתתף בו בעלות מופחתת (40% הנחה).להעמיד ביתן מידע וכן להציג את פתרונם בפיץ בן 10 דקות בפני הקהל הרחב.

מארגני הכנס, מחפשים חברות עם פתרונות לעולם הביטוח, ובעלות לפחות דמו שיוכלו להציג בכנס.

תחומי העניין העיקריים הינם פתרונות המתאימים לעולם הביטוח בתתי הסקטורים:

  • Block Chain
  • E-Health solutions
  • Drones applications for insurance
  • Artificial Intelligence
  • Commercial insurance
  • Cyber Solutions

חברות שרואות עצמן כמתאימות, מוזמנות לפנות עם מידע על החברה והפתרון אלינו או ישירות למר דה-פניקס, אשר יבחן את רלוונטיות המוצר לכנס.

פרטים ניתן למצוא באתר הכנס

 

 

 

שיתוף הפעולה עם כנס DIA הינו חלק משיתוף הפעולה של הנציגות במינכן עם שחקניות מובילות בתחום הביטוח בבוואריה.

בחודש יולי השנה הושק במינכן Insurtech Hub הממצב את מינכן כמרכז טכנולוגי בתחום הפתרונות לעולם הביטוח ומטרתו לפתח פתרונות טכנולוגיים חדשניים בתחום הביטוח והשמתם אצל חברות הביטוח המובילות.

בהאב חברות 12 חברות ביטוח, אינטגרטורים מובילים בתחום ושחקני מפתח. לאור העניין של שחקנים מרכזיים בתחום בטכנולוגיה ישראלית בתחום, הנספחות המסחרית במינכן הינה אחת מהשותפים התומכים של ההאב מיום היווסדו, מתוך מטרה לחשוף את ההזדמנויות העסקית בתחום בפני חברות טכנולגיות ישראליות.

 

לרישום כדוברים פוטנציאליים בכנס, אתם מוזמנים ליצור קשר עימנו, או ישירות עם מר דה-פניקס האמון על הנושא בכנס. בפניה למארגנים, אנא ציינו כי הגעתם דרכנו, על מנת לזכות בהטבה האמורה.

נשמח לראותכם במינכן.

שימו לב, – הדד ליין להגשת הצעה ראשונית למארגני הכנס הינו עד ה- 5 באוקטובר!

 

 

הנציגות הכלכלית במינכן תומכת בפעילות חברות ישראליות בגרמניה. חברות ישראליות המעוניינות לייצוא ומחפשות קשרי מסחר ושיתופי פעולה טכנולוגיים בגרמניה מוזמנות לפנות לנספחות במינכן אשר מסייעת באיתור ופתיחת ערוצי שיווק בגרמניה. פניות בנושא ניתן לשלוח לתיבת המייל munich@israeltrade.gov.il 

צור קשר עם:

יפעת ענבר

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל