הזדמנות אחרונה לסטארט אפים להצטרף לפרויקט Start Alliance Berlin

Start Alliance הינו סוג חדש של שיתוף פעולה בין ערים, שמטרתו להגביר את החדירה של סטארטאפים בינלאומיים לשווקים חדשים. ספציפית בברלין הדגש הינו על התאמת המודלים העסקיים של החברות לדרישות בינלאומיות והאצת חדשנות בארגוניים. כיום משתפות פעולה במסגרת זו ברלין, לונדון, ניו-יורק, פריז שנחאי ותל-אביב.

Start Alliance Berlin מזמינה חברות סטארט אפ מכל הערים השותפות לקחת חלק בפרויקט בן שבועיים, (8 עד ה 22 בספטמבר 2017), בעיר ברלין, שבמסגרתו תוכלנה חברות סטארט-אפ שתבחרנה לקבל שוברי אירוח ב- Airbnb  ומשרד בחינם בחלל עבודה משותף בעיר לתקופת הפרויקט או אף מעבר לכך ועוד, (פרטים כאן). המטרה הינה לאפשר לחברות לבחון את השוק בברלין ובאירופה ולהתחבר עם זירת הפעילות בברלין והשחקנים העיקריים בה ללא כל מחוייבות. תמיכה נוספת תינתן על ידי חיבור הסטארט אפים עם שותפים  משמעותיים מהתעשייה ואוניברסיטאות.

תנאי השתתפות

התוכנית מיועדת לחברות סטארט אפ שהינן מעבר לשלב הרעיון/אב טיפוס, השיקו בהצלחה בשוק המקומי שלהן ומעוניינות בלפחות אחד מהבאים:
• התרחבות לשוק הגרמני או האירופי
• חיפוש שותפים בינלאומיים
• גייס הון ברחבי העולם (בעיקר בגרמניה)
• גיוס צוותים בינלאומיים (בעיקר בגרמניה).

תאריך אחרון להרשמה 28.7.2017. בלינק כאן.

לפרטים נוספים נותן לפנות ל : carl-philipp.wackernagel@berlin-partner.de

 

חברות ישראליות המעוניינות לייצא ומחפשות קשרי מסחר בגרמניה מוזמנות לפנות לנספחות הישראלית בברלין, אשר מסייעת לחברות יצואניות ישראליות למצוא ערוצי שיווק לפעילותן בגרמניה.

פניות בנושא ניתן לשלוח לתיבת המייל: berlin@israeltrade.gov.il

צור קשר עם:

דורון אברהמי

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל