עסקה לאילוסיב הישראלית עם ענקית הפארמה הגרמנית מרק

 

 

 

 

 

 

 

פורסם ב-31 למאי 2017  בדה-מרקר 

מקור : סוכנויות הידיעות

“הסטארט-אפ הישראלי אילוסיב נטוורקס עוסק באבטחת סייבר, באמצעות הטעיה של התוקף

קבוצת הפארמה והכימיקלים מרק kgaa הגרמנית והסטארט-אפ הישראלי אילוסיב נטוורקס הכריזו אתמול על עסקה, שבעקבותיה תשתמש החברה הגרמנית בטכנולוגיית הגנת הסייבר של אילוסיב.

מרק היא חברת ענק שמכירות הנטו שלה הגיעו בשנה שעברה ל-15 מיליארד דולר. מחקר שעשה ב-2015 מכון פנומון מצא כי תעשיית הפארמה – יחד עם תעשיית הפיננסים – סובלות יותר מכל תעשייה אחרת מדליפת מידע בעקבות פריצות למחשבים.

 אילוסיב היא חלק מטרנד של השנים האחרונות בתחום אבטחת הסייבר: ההטעיה (Deception). מוצרי ההטעיה נועדו לבלבל את התוקף ולגרום לו לעשות טעות. ראש מחלקת האבטחה הטכנולוגית במרק, ברנדן ניומן, הסביר כי חברות כמו אילוסיב אינן קו ההגנה הבסיסי והראשוני נגד מתקפות סייבר, ותפקידן להיכנס לפעולה כאשר התוקפים מצליחים לעבור את ההגנה הראשונית.

בהודעה לעיתונות שפירסמה אילוסיב באוקטובר 2015 נכתב כי החברה “יוצרת פרוזדור של מראות, שבו התוקפים אינם יכולים לדעת בוודאות מה אמיתי ומה לא”. “כותרות העיתונים כיום מאששות את הצורך בגישה חדשה לחלוטין לעצירת תוקפים בעולם הסייבר”, מסר אז מנכ”ל החברה, שלמה טובול.”

לחברה הגרמנית יש היסטוריה מכובדת בכל הנוגע לפעילות עם חברות ישראליות וביום העצמאות האחרון קיבלה תעודת הוקרה מיוחדת משגריר ישראל בגרמניה יעקב הדס הנדלסמן.

Merck היא חברה מובילה בתחום המדע והטכנולוגיה בתחומי הבריאות, מדעי החיים וחומרי הביצוע. כ -50 אלף עובדים פועלים לפיתוח טכנולוגיות לשיפור ושיפור החיים – מטכנולוגיות ביו-פרמצבטיות לטיפול בסרטן או בטרשת נפוצה, במערכות חדשניות למחקר והפקה מדעיים, לגבישים נוזליים לטלפונים חכמים ולטלוויזיות LCD. נוסדה בשנת 1668, Merck היא החברה הפרמצבטית הכימית והוותיקה בעולם. המשפחה המייסדת נותרה רוב הבעלים של הקבוצה הרשומה לציבור.

חברת התרופות והכימיקלים מרק קיבלה את הפרס על פעילות ארוכת טווח בישראל ובמיוחד להשקעה בחברת ננו טכנולוג’י הישראלית – Qlight Nanotech, בהשקעה של עשרות מיליוני דולרים. Qlight Nanotech מפתחת ננו קריסטלים מוליכים למחצה המציגים מאפיינים אופטיים וחשמליים ייחודיים.

 

 

חברות ישראליות המעוניינות לייצא ומחפשות קשרי מסחר בגרמניה מוזמנות לפנות לנספחות הישראלית בברלין, אשר מסייעת לחברות יצואניות ישראליות למצוא ערוצי שיווק לפעילותן בגרמניה.

פניות בנושא ניתן לשלוח לתיבת המייל: berlin@israeltrade.gov.il

צור קשר עם:

דורון אברהמי

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל