מפגש מוצלח נוסף בין תעשיית הרכב הגרמנית וזירת התחבורה החכמה בישראל בכנס אקומושן

משלחת של כשלושים נציגים בכירים של חברות גרמניות מובילות מסקטור האוטומוטיב הגיעה בחודש מאי 2017 לישראל, להשתתף בכנס השנתי החמישי של ארגון  Ecomotion. בין החברות הגרמניות ששלחו נציגים לכנס, ניתן למנות את פולקסוואגן, Porsche ,BMW, Bosch, Schaeffler, Ulrich Bäurle, Rehau, Allianz, Siemens, Osram.

כנס אקמושן, הינו הכנס השנתי המרכזי של הארגון ומטרתו להפגיש חברות ישראליות ובינלאומיות בתחום התחבורה החכמה. האירוע זוכה לעניין רב בתעשייה העולמית, הוא זוכה לכיסוי תקשורתי נרחב ומגיעים אליו נציגי חברות מכל העולם. בכנס האחרון, כמו גם בקודם, המשלחת הגרמנית, בלטה במיוחד עם כ- 50 מבקרים בכירים שהשתתפו בכנס, בפאנלים, בנטוורקינג ובפגישות מתואמות מראש. החברות הישראליות, הגרמניות וכל המבקרים, יכלו גם להינות באירוע מבירה בווארית טובה, בחסות ארגון Invest in Bavaria .

 

 

 

הנספחות הכלכלית במינכן ארגנה את הגעת משלחת החברות, ובשיתוף עם מכון הייצוא הישראלי תיאמה למשלחת 3 ימים מרתקים שכללו, בנוסף לכנס, סיור נלווה עם ביקור ופגישות עם שחקנים מובילים בשוק הישראלי כגון הרשות לחדשנות, מרכז היזמות של אוניברסיטת תל אביב ( StarTAU ),  האקסלורטורים  DRIVE  ו- Capsula, חברת Gett (לשעבר GetTaxi), ועוד.  כמו כן, במהלך הכנס עצמו, תואמו לכל המבקרים הגרמנים המעוניינים בכך פגישות אישיות ממוקדות עם חברות ישראליות.

 

ישראל נחשבת לאחד ממעוזי החדשנות העולמיים בתחום התחבורה החכמה והרכב האוטונומי, עם למעלה מ-4 מיליארד דולר שגויסו על ידי חברות סטארט-אפ ישראליות. תעשיית הרכב הגרמנית מגלה עניין הולך וגובר בזירת הטכנולוגיה הישראלית, וענקים כ-BMW ופורשה נמצאים בתהליכי בדיקת היתכנות של הקמת נוכחות קבועה בשוק הישראלי. בכך הם מצטרפים לדיימלר, סימנס (next47), בוש ואחרים, אשר הקימו כבר מרכזי פיתוח וסקאוטינג בישראל.

 

בחודש יולי הקרוב תגיע משלחת של חברות ישראליות המציעות פתרונות בתחום התחבורה חכמה, הרכב האוטונומי ועוד לביקור במינכן ובשטוטגרט, ביקור במסגרתו ייפגשו עם נציגי השחקנים המובילים בשוק תעשיית הרכב הגרמנית.

 

חברות ישראליות המעוניינות לפתח קשרי מסחר ושיתופי פעולה עסקיים בגרמניה, מוזמנות לפנות לנספחות הישראלית במינכן אשר מסייעת לחברות ישראליות באיתור חברות מקומיות ליצירת שיתופי פעולה, בליווי ובייעוץ.

פניות בנושא ניתן לשלוח לתיבת המייל-   munich@israeltrade.gov.il

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

  

 

צור קשר עם:

יפעת ענבר

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל