ימים ספורים נותרו להיענות לאתגרים אחרונים ב VIVA TECHNOLOGY וביניהם: ווריזון מחפשת דרך להגביר את הקניות ברשת

בתאריכים ה-15-17 ביוני 2017, תתקיים בפריז המהדורה השנייה והמחודשת של הכנס הבינלאומי VIVA TECHNOLOGY: Startup Connect הכנס הנו אירוע הדגל של צרפת בתחום חדשנות הדיגיטל, הטכנולוגיה והיזמות, ונועד לעודד שיתופי פעולה חוצי-גבולות שישנו את כללי המשחק של עולם המחר. גם השנה נקים ביתן ישראלי בכנס יחד עם מכון היצוא ואנו קוראים לחברות הישראליות להיות עמנו בקשר על מנת שנוכל לסייע להן בפעילותן באירוע.

כפי שכבר פרסמנו, באירוע צפויים להתקיים 200 כנסים ופאנלים בהשתתפות הדוברים הבינלאומיים המובילים בתחומם, כ- 150 הצגות מוצרים ותחרויות נושאות פרסים. בשנה שעברה, כ-10 מיליוני יורו חולקו בפרסים השונים לחברות שהשתתפו וזכו באתגרים, ביניהם חברות ישראליות. השנה יתקיימו עשרות “אתגרים” שיהוו הזדמנות נדירה עבור חברות הסטארט-אפ לצמוח, לקבל חשיפה תקשורתית נרחבת ולזכות בפרסים מיוחדים.

במסגרת האתגרים שמציבות החברות השונות, רצינו להסב את תשומת לבכם לאתגר של חברת ווריזון ווירלס, הפתוח למענה לעוד 5 ימים בלבד:

 ווריזון ווירלס, חטיבת המובייל של ענקית התקשורת האמריקאית המעסיקה מעל ל 161 אלף עובדים ובעלת מחזור מכירות של כ 126 מיליארד דולר הקימה לאחרונה קבוצה חדשה העוסקת בתחום הדיגיטל. קבוצה זו פועלת למציאת פתרונות ושיתופי פעולה שיחזקו את הממשק בין החברה ללקוחותיה. במסגרת זאת, השיקה החברה אתגר אשר מבקש לקבל פתרונות להגברת המסחר הדיגיטלי והמשתמשים בו. הפתרונות שיבחרו, יוצגו בפני גורמי החברה ומשקיעים במסגרת הכנס.

ווריזון ווירלס מחפשת:

לחצו כאן לפרטים נוספים על האתגר של ווריזון ווירלס.

לחצו כאן לגלות מהם האתגרים אחרונים שעדיין פתוחים להרשמה.

 הנספחות המסחרית בפריז עומדת לרשותכם על מנת לסייע בהשתתפותכם באתגרים וביצירת קשר עם החברות.

 

צור קשר עם:

ליאורה הדר

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל