מה כבר ישראלי יכול ללמד איטלקי על אוכל?

על איכות האוכל האיטלקי אין ויכוח. כל אחד שביקר בארץ המגף ושוחח מעט עם מקומיים, יכול להעיד כי האיטלקים לוקחים את האוכל שהם מכינים ואוכלים מאוד ברצינות.
מסורת, תרבות, ידע המועבר בין דורות ובמשפחה, טריטוריה, אדמה – כל אלה מילים הנקשרות לעולם האוכל האיטלקי.
יחד עם זאת הקדמה והצרכים של העולם המשתנה, יחד עם שינויי האקלים הנותנים אותותיהם גם על החקלאות האיטלקית המסורתית, מצריכים אימוץ יכולות ופתרונות חדשניים שלא כולם נמצאים בהכרח באיטליה ובנקודה זו נכנס הפוטנציאל של חברות ישראליות בתחום.

פוד-טק הינה מילת מפתח שגורה היום בקרב רבים בארץ ובעולם. כאן במילאנו מאז תערוכת אקספו שהתארחה בעיר לפני שנתיים, הנושא לא יורד מהפרק וצובר תאוצה. אנו בנספחות המסחרית במילאנו, זיהינו את תערוכת Seeds & Chips כמוקד פעילות מוביל בתחום החדשנות במזון.
התערוכה והכנס שבצדה התרכזו בכל מגוון הפתרונות – מהזרעים ועד אריזות. מתוספי מזון ועד Big data.

יחד עם מכון היצוא ונציגת התערוכה בארץ, מיכל נאמן, הבאנו למילאנו 8 חברות ישראליות שהשתתפו בתערוכה וקיבלו מאתנו סיוע בתיאום פגישות עם חברות מובילות בתחום – יצרניות מובילות בתחום המזון ובתחום הציוד החשמלי למטבחים הן רק דוגמה למפגשים שערכנו לחברות במתחם הישראלי בתערוכה.

 

אחד מרגעי השיא בתערוכה הייתה הרצאתו של הנשיא ה44 של ארה”ב, מר ברק אובמה בכנס.

דבריו נגעו בצורה מדויקת בפתרונות המוצעים בתחום זה על ידי חברות ישראליות : חקלאות מדויקת יותר, תזונה נכונה מופחתת סוכר ומותאמת אישית, אי בזבוז מזון.
אנו צופים המשך פעילות פורה על התחום המתפתח הזה באיטליה ובישראל ומאחלים לכולם Buon appetito!

צור קשר עם:

נטלי גוטמן-חן

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל