אירוע השקעות בפריז:  Innovatech 2017 

בתאריך ה- 27 באפריל התקיים אירוע השקעות ראשון מסוגו « Innovatech », בשיתוף פעולה בין היחידה להשקעות זרות ושיתוף פעולה תעשייתי במשרד הכלכלה והתעשייה, הנספחות המסחרית בשגרירות ישראל בצרפת וחברת Connecting Leaders Club.


מטרת האירוע היתה לחשוף בפני נציגי החברות הצרפתיות את הזדמנויות ההשקעה שקיימות בישראל, האפשרויות לשיתופי פעולה ולסינרגיה בין שתי הכלכלות. האירוע התקיים במשרדים המרשימים של חברת ONEPOINT הדומים לאלו של גוגל בארץ,  במתכונת של פאנלים, פיטשים של חברות סטארטאפ ישראליות וצרפתיות ובהשתתפות של חברות צרפתיות מובילות וקרנות הון סיכון ישראליות וצרפתיות.

את האירוע רב המשתתפים פתחו שגרירת ישראל בצרפת עליזה בן נון ומנהלת היחידה להשקעות זרות ושיתוף פעולה תעשייתי, זיוה איגר, שתארה את תפקידה ואת אפשרויות ההשקעה בישראל. בפאנלים השתתפו מהצד הצרפתי נציגים מקרן ההשקעות של חברת הביטוח AXA מהגדולות בצרפת, BPI France (בנק ההשקעות הציבורי בצרפת והשותף של רשות החדשנות בהסכם FIRAD), רנו, קרן ההשקעות של חברת איירבוס, ELSAN (רשת בתי החולים הפרטיים מהגדולות בצרפת), נסטלה, קרפור, DASSAULT, JCDECAUX ורבים אחרים. בצד הישראלי ניתן לציין את נציגי הקרנות JVP ומאגמה ועוד. הכנס עסק בתחומי הסייבר, מוביליטי, ביוטכנולוגיה, מזון ועוד.

 

במהלך האירוע הכריז באופן בלתי פורמלי נציג איירבוס שבכוונת החברה לפתוח בקרוב מרכז חדשנות בישראל. קראו כתבה שפורסמה בכלכליסט בנושא.

במסגרת ביקורה ובנוסף להשתתפותה ב- INNOVATECH, קיימה מנהלת היחידה להשקעות זרות סדרת פגישות עם בכירים מתאגידי על צרפתיים על מנת לקדם פעילות השקעות שלהן בישראל. במהלך פגישות אלו הובע עניין רב בהרחבת פעילותן של החברות הצרפתיות בישראל.


לאור הצלחתו יוצאת הדופן של האירוע, אנו מצפים לקיומם של אירועים נוספים מסוג זה בצרפת בעתיד וכמובן, לעליה בהשקעות של חברות צרפתיות בישראל.

צפו בראיון הוידאו של זיוה איגר ב- Frenchweb, עיתון אינטרנטי בנושאי טכנולוגיה וחדשנות.

 

לפרטים נוספים ולצפייה בכל התמונות מהאירוע , לחצו כאן.

צור קשר עם:

ליאורה הדר

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל