בחרו בלוג

הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו
Emerging Markets
פתיחת פניה חדשה לנספח הכלכלי

השתתפות ישראלית ב – conhIT, יריד טכנולוגיות המידע הרפואיות המוביל באירופה

פורסם ע"י , נספח כלכלי ברלין, גרמניה , בתאריך 27 באפריל 2017

השבוע התקיים בברלין, זו השנה העשירית ברציפות, יריד "conhIT – Connecting Healthcare IT", האירוע המוביל באירופה בתעשיית טכנולוגיות המידע הרפואיות.

יצרנים, משתמשים וכן נציגים ממוסדות פוליטיים ומדעיים לקחו חלק ביריד במסגרתו הם שמעו על ההתפתחויות האחרונות בתחום, שיתפו מידע ולמדו מניסיונם של המשתתפים ביריד.

במסגרת היריד, נערך מושב בינלאומי מיוחד בהשתתפות נציגיהן של מספר מדינות מובילות בתחום אשר חלקו את תובנותיהם על תעשיית טכנולוגיות המידע הרפואיות במדינותיהם וסיפרו על פרויקטים ויוזמות חדשות בתחום.

דורון אברהמי, הנספח המסחרי בברלין, ייצג את התעשייה הישראלית במושב וסקר בפני המשתתפים את ההתפתחויות האחרונות בסקטור.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אחד מסיפורי ההצלחה הישראליים הבולטים בתחום טכנולוגיות המידע הרפואיות הינו חברת המחשוב הרפואי iMDsoft שהשתתפה ביריד בביתן שהקימה מטעמה.

iMDsoft, חברה ישראלית אשר הוקמה על ידי פיליס גוטליב וד"ר עידו שיינברג בשנת 1996, עוסקת בפיתוח מערכות מידע לסביבת הרפואה הדחופה ומעסיקה 300 עובדים, 200 מהם בישראל.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

חברה ישראלית נוספת שהשתתפה ביריד היא SenseCY, חברת מודיעין סייבר ישראלית אשר הציגה את פתרונות הסייבר שלה להגנה על מערכות טכנולוגיות בארגוני בריאות.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

חברות ישראליות המעוניינות לייצא ומחפשות קשרי מסחר בגרמניה מוזמנות לפנות לנספחות הישראלית בברלין, אשר מסייעת לחברות יצואניות ישראליות למצוא ערוצי שיווק לפעילותן בגרמניה.

פניות בנושא ניתן לשלוח לתיבת המייל: berlin@israeltrade.gov.il

דורון אברהמי נספח כלכלי ברלין, גרמניה

כתיבת תגובה

(לא יפורסם)

* שדה חובה

פניה לנספח כלכלי ברלין, גרמניה, דורון אברהמי