נוכחות ישראלית בולטת בתערוכת הדנטל IDS בקלן מדגישה את צמיחתה של התעשייה הישראלית בתחום

היותה של ישראל כמדינה מובילה מבחינת ההיצע שלה בתחומי הטכנולוגיה הרפואית ומדעי החיים הינה עובדה שאין עוררין עליה.

עם זאת, לא רבים יודעים על כך שמדינת ישראל הולכת ונהיית שחקנית בולטת וחשובה מאוד גם בתחום הציוד הדנטלי. עובדה זו באה לידי ביטוי ביתר שאת בשבוע שעבר בתערוכה הדנטלית הגדולה בעולם – IDS, שהתקיימה בעיר קלן שבגרמניה בפעם ה- 37.

בתערוכה עליה דיווחנו כאן, ניתן היה להבחין כי הצמיחה הגדולה ביותר בסקטור הציוד הדנטלי היתה בתעשייה הישראלית וזאת בגיבוי נתונים לפיהם נפח הייצוא מישראל במגזר זה בשנתיים האחרונות הגיע למעלה מחצי מיליארד דולר.

על פי מחקר שערך מכון הייצוא הישראלי, למעלה ממאה חברות ישראליות פעילות בתחום הדנטל – נתון המבטא עליה של 50 אחוז בהשוואה לעשור הקודם.

הביתן הישראלי בתערוכה, נפתח בשבוע שעבר על ידי הנספח המסחרי בגרמניה, דורון אברהמי, ובמסגרתו הציגו 16 חברות את מוצריהן הייחודיים. כמו כן, התקיימו למעלה מ- 120 פגישות בין נציגי החברות הללו לחברות זרות, אשר אורגנו מראש בסיוע הנספחות המסחרית בברלין, ומתוכן למעלה מ- 70 פגישות עם חברות גרמניות.

הנוכחות הישראלית בתערוכה כללה חברות העוסקות במגוון תחומים בסקטור הדנטלי, החל ממוצרים להיגיינת הפה, שתלים וציוד מיוחד למעבדות השיניים.

IMG_2071-568x426

 

 

 

 

 

 

 

 

 

חברות ישראליות המעוניינות לייצא ומחפשות קשרי מסחר בגרמניה מוזמנות לפנות לנספחות הישראלית בברלין, אשר מסייעת לחברות יצואניות ישראליות למצוא ערוצי שיווק לפעילותן בגרמניה.

פניות בנושא ניתן לשלוח לתיבת המייל: berlin@israeltrade.gov.il

צור קשר עם:

דורון אברהמי

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל