חולמת להציג את הכיסא שעיצבת בגלריה של רוזאנה אורלנדי במילאנו? הפוסט הזה בשבילך!

שבוע העיצוב במילאנו בתחילת אפריל, נחשב לאחד האירועים החשובים בתחומו אליו מגיעים מאות אלפים מכל העולם. הנספחות המסחרית במילאנו מעוניינת לבדוק היתכנות של ביתן ישראלי במהלך שבוע העיצוב 2018 ומחפשת את חברות העיצוב והמעצבים הישראלים שחולמים על חשיפה בינלאומית!

כמו בכל שנה מאז 1961, גם השנה תתקיים במרכז הירידים במילאנו במהלך חודש אפריל, תערוכת העיצוב הגדולה בעולם בתחומה “Salone Del Mobile” בה מציגים מותגים ומעצבים מכל העולם את מיטב העיצובים העדכניים שלהם. מדובר בשישה ימים של שיכרון חושים למי שהעיצוב זורם בדמו, אך גם לחובבים ושאר סקרנים כדאי להתעדכן בעבודות, במוצרים ובשמות החדשים שיזהרו בשמי העיצוב הבינלאומי בשנים הבאות.

מאחר והתערוכה ידועה ואטרקטיבית כל כך, המחירים להשתתפות במרכז הירידים הפכו עם השנים לגבוהים מאוד ולכן באופן די טבעי התפתחה במקביל לתערוכה הרשמית, בתוך העיר מילאנו עצמה, סצנה אלטרנטיבית של מעצבים ואומנים המעוניינים להציג את העיצובים והרעיונות שלהם. הסצנה הזו, שקיבלה את השם הפרקטי “Fuori Salone” שמשמעו “מחוץ לסלון” או “מחוץ לתערוכה”, הפכה עם השנים גם היא למוסד של ממש והיום המותגים הנחשבים ובעלי שם עולמי בוחרים להציג דווקא מחוץ לתערוכה הרשמית, במוקדים השונים בתוך העיר.

אין ספק שזהו אחד מהאירועים החשובים בתחום העיצוב, הסוחף אליו מאות אלפי מבקרים מאיטליה ומרחבי העולם וביניהם אנשי תעשייה, קניינים, אדריכלים ומקבלי החלטות. אנחנו בנספחות המסחרית הישראלית במילאנו, מעוניינים לבדוק היתכנות של ביתן ישראלי במהלך שבוע העיצוב בעיר בשנת 2018. להערכתנו הקמת ביתן ישראלי שיאפשר פלטפורמה שיווקית לחברות ולמעצבים ישראלים יכול לסייע להם לקבל חשיפה בינלאומית והכרות עם אנשי מפתח בתעשייה.

ביתן ישראלי יאפשר לחברות ולמעצבים להציג את המוצרים/העיצובים שלהם, לקבוע פגישות עסקיות במהלך השבוע ולקיימן בביתן ובנוסף למכור באופן פעיל את המוצרים לקהל המבקרים (או לקבל הזמנות). הנספחות המסחרית מצידה תפעל לקדם את החברות המציגות במתחם על ידי קביעת פגישות עסקיות עם שותפים ומפיצים פוטנציאלים וכן תקדם הגעה של גורמי תקשורת ומובילי דעת קהל לביתן.

אנו נמצאים בשלב בדיקת השוק והעניין מצד החברות והמעצבים הישראלים ולכן אנו מחפשים כבר עכשיו ליצור קשר ראשוני עם חברות/סטודיו/מעצבים שהרעיון רלוונטי ומעניין אותן בכדי להבין טוב יותר את הצרכים ולתת להן מענה ובכך להבטיח את הצלחת המיזם.

נשמח אם תיצרו עמנו קשר וספרו לנו אם הרעיון מעניין אתכם והאם אתם מגיעים/מציגים בשבוע העיצוב 2017 כדי שנוכל להיפגש במילאנו!

צור קשר עם:

נטלי גוטמן-חן

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל