הצרפתים מתים על ספורט. גם אתם?

עיריית פריז מזמינה סטרטאפים לאירוע הנטוורקינג הענק Hacking de l’Hotel de Ville שימציא את עולם תחרויות הספורט של המחר

תמיד חלמתם להרים גביע אבל לא ניחנתם בכישרון לספורט? Hacking de l’Hotel de Ville הנו ההזדמנות שלכם להשפיע על עולם הספורט בדרך אחרת.

arton7381

רולן גרוס, מרתון פריז, אליפות העולם בכדוריד, גביע העולם בהוקי קרח, טורניר הרוגבי שש האומות ועוד… עיריית פריז מארחת כל שנה אירועי ספורט בינלאומיים מהחשובים בעולם. ב-16 במרץ 2017 מושיטה ראש עיריית פריז בידי סטרטאפים ומשקיעים מצרפת ומרחבי העולם את המפתחות לבית העירייה במטרה ליצור שיתופי פעולה חוצי גבולות סביב הנושא: אירועי ספורט בינלאומיים.

לאחר הצלחתה של המהדורה הקודמת שהתקיימה בחודש מרץ אשתקד, מקיימת שוב השנה עיריית פריז את אחד מאירועי הנטוורקינג הגדולים של פריז בנוכחותם של לא פחות מ-3000 משתתפים. ביניהם, 1040 סטרטאפים, 150 משקיעים, 70 אזורי תקשורת, 50 תאגידים גדולים, 200 מומחים בינלאומיים ו- 90 סגני ראש העיר, סוכנים ובכירים מעיריית פריז.

האירוע מיועד עבור סטרטאפים מתחומי הבנייה, סביבה, פיתוח בר-קיימא, תחבורה, לוגיסטיקה, ביטחון, תעסוקה, הדרכה, תיירות, מסעדנות, שירותים, ניהול מדעי ועוד.

פריז פעילה מאוד בימינו בזירה האירופית והבינלאומית בתחום החדשנות בסקטורים השונים, ביניהם אירועי הספורט. בשנה שעברה יצרה עיריית פריז פלטפורמה לחדשנות בספורט, Le Tremplin, באמצעותה ציידה עצמה בכלים לעודד מחקר ומציאת פתרונות וטכנולוגיות חדשניות בעולם הספורט. מועמדותה של הבירה הצרפתית לארח את המשחקים האולימפיים והפראלימפיים בשנת 2024 מביאה אותה לאתגר עצמה ולשאוף להמציא את עולם תחרויות הספורט של המחר, בעזרתם של המשתתפים באירוע ובכך לתרום לבחירתה כמארחת.

אל תחמיצו את ההזדמנות להשפיע ולהשתתף באירוע שיכלול מפגש נטוורקינג ענק, עשרות סדנאות, אפשרות להציג מול קהל של מעל ל-100 משקיעים ופוטנציאל לפגוש תאגידים שבחיפוש אחר פתרונות ולגלות את אסטרטגיות הפיתוח שלהם.

האירוע מאורגן על ידי עיריית פריז ו Paris&Co, הסוכנות לצמיחה כלכלית וחדשנות של העיר פריז ויתקיים בבית עיריית פריז Hotel de Ville.

להרשמה לחצו כאן.

לפרטים נוספים אל תהססו ליצור עמנו קשר בנספחות המסחרית בפריז.

paris-1319519_960_720

צור קשר עם:

ליאורה הדר

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל