מחפשים לחדור לשוק האירופי בתחום המכשור הרפואי? התחרות הבאה הנה עבורכם:

הקדמה המתפרצת בשירותי הבריאות בימינו פותחת את הדלת ליותר ויותר חדשנות טכנולוגית וארגונית, בהן עוסקת המהדורה השמינית של תחרות ה- Innovative Medical Technologies 2017 שתתקיים בחודש מאי בפריז.

התחרות קוראת לחברות ולמעבדות מרחבי העולם להשתתף ולהיענות לאתגר שהיא מציבה. מטרתה היא לזהות ולהכיר מכשור רפואי מתקדם וחדשני במיוחד ולתת לו במה וחשיפה בקרב קונים ומפיצים כדי להקל על חדירתו לשוק.

ה- AGBM, הגוף העומד מאחורי התחרות הנה עמותה צרפתית ללא מטרות רווח המורכבת מגורמים שונים הפעילים בתחום הבריאות, ההנדסה הביולוגית והכימית ומעורבים בעבודת חינוך ומחקר או בפעילות תעשייתית ושל העברת טכנולוגיה.

התחרות כאמור תתמקד בחדשנות טכנולוגית וארגונית בשירותי הבריאות, ברפואה הציבורית ובמערכות בריאות בתחום הביג דטה, רפואה אישית וכו’.

הפרס יוענק למתמודדים אשר יציגו את המכשור הרפואי הטוב ביותר, בין אם הוא טרם עשה את כניסתו לשוק ובין אם הוא כבר משווק. כמו כן, יתוגמלו מתמודדים המציגים מכשור רפואי המיישם חדשנות מדעית וטכנולוגית, בעת היותו פרויקט תעשייתי איכותי המותאם לצרכני שוק הבריאות. הזוכים בתחרות יזכו בחשיפה חשובה במעמד הטקס וכן מול התקשורת הציבורית ובתמיכתה של העמותה בקידום המוצרים החדשנים. חבר השופטים יורכב מדמויות מפתח מעולם המחקר והפיתוח, מקליניקות וממשתמשים אחרים בטכנולוגיות הבריאות.

טקס חלוקת הפרסים יתקיים ב- 15 במאי 2017.

שימו לב, ההרשמה נסגרת ב- 10 בפברואר בחצות, מהרו להירשם!

להרשמה לחצו כאן.

לפרטים נוספים לחצו כאן.

IMT2017

צור קשר עם:

ליאורה הדר

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל