רשת החנויות “סבון” נמכרת ב-100 מיליון יורו לאיב רושה הצרפתית

Picture1

היום בבוקר פורסמה כתבה בכלכליסט לגבי רכישתה של רשת החנויות “סבון” על ידי איב רושה Yves Rocher, המותג הצרפתי המוביל לקוסמטיקה בוטנית.

מהכתבה:

“אקזיט מרשים לאבי פיאטוק וסיגל קוטלר לוי: ל”כלכליסט” נודע כי רשת החנויות סבון (SABON), לשעבר סבון של פעם, שבבעלות השניים, נמכרת בכ-100 מיליון יורו. הרוכשת היא חברת הקוסמטיקה הגדולה מצרפת, איב רושה. בעקבות הפרסום, הוציאה החברה הודעה לפיה רוכשת איב רושה את השליטה בסבון ועשויה לרכוש את מלוא הבעלות בעתיד”. “סבון מפעילה 175 חנויות ב-14 מדינות ברחבי העולם. לחברה 40 חנויות ביפן, 40 בישראל, 17 בארה”ב, ו-13 בצרפת. החברה מנוהלת ע”י רונן זוהר ומעסיקה 480 עובדים. המשרד הראשי של סבון נמצא באזור, ובקריית גת ממוקמים מפעל הייצור אשר שופץ מחדש על שטח של כ-3,600 מ”ר והמרכז לוגיסטי בגודל של כ-4,600 מ”ר ממנו יוצאים המוצרים לכל העולם”.

איב רושה הנה רשת קוסמטיקה ותיקה ואיכותית, הנחשבת לאחת מהמובילות בצרפת. מוצרי החברה נבחרו בשנת 2014 למקום השלישי בדירוג המוצרים האהובים ביותר בצרפת. מוצרי הרשת נמכרים כיום ב-90 מדינות בכ-4,000 חנויות ומחזור מכירותיה השנתי נאמד ב-2 מיליארד אירו, נכון ל- 2014.

לפני מספר חודשים פרסמנו בבלוג כתבה לגבי הגעתה של איב רושה ארצה. ב- 6 ביולי 2015 הושקו בארץ שתי החנויות הראשונות של המותג הצרפתי הוותיק על ידי חברת קסטרו, אשר חתמה בשנה שעברה על הסכם זיכיון עם החברה הצרפתית. החנויות הראשונות נפתחו בקניון איילון ברמת גן ובמתחם ביג פאשן באשדוד. מאז שפרסמנו את הכתבה נפתחו חנויות איב רושה נוספות בקניונים ברחבי ישראל, כולל בתל אביב בקניון עזריאלי, בפתח תקווה, באילת, בבאר שבע וברחובות.

לחצו כאן לקרוא את הכתבה המלאה בכלכליסט.

צור קשר עם:

ליאורה הדר

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל