מפגש היכרות EXIST Start-Up Germany

התוכנית הממשלתית  Exist Start up Germany נפתחה ליזמים ומפתחים מישראל, זאת במטרה לחזק ולטפח את שיתוף הפעולה הבילטלרלי, הטכנולוגי והעסקי בין שתי המדינות. במסגרת התוכנית, מעניק משרד הכלכלה והאנרגיה הגרמני (BMWi) מימון ותמיכה ליזמים, אשר מבקשים לפתח רעיון בתחום הטכנולוגיה,  לתקופה של שנה ובשיתוף עם אוניברסיטאות גרמניות.

התוכנית שהושקה בשנת 2015 לרגל שנת היובל ליחסים בין המדינות, במסגרת יום החדשנות ישראל- גרמניה, שאורגן על ידי הנספחות המסחרית, מציעה מענק של 150,000 יורו לתקופה של עד 12 חודשים, שינתן לעשר קבוצות של עד שלושה יזמים, אשר תיבחרנה מתוך הבקשות שתעמודנה בתנאי הההגשה. קהל היעד של התוכנית הינו סטודנטים, בוגרי אוניברסיטאות ומדענים מאוניברסיטאות ומכוני מחקר. הרעיונות לפיתוח צריכים להיות מתחום הטכנולוגיה או פרוייקטים מבוססי ידע בעלי מאפיינים יחודיים משמעותית וסיכויים טובים להצלחה מסחרית.

סבב הגיוס הקרוב יסתיים ב 5.1.2017.

ביום רביעי ה- 7.12.2016 בשעה 19:00, יערך מפגש היכרות בו יוכלו יזמים לקבל מידע על התוכנית ולהציג שאלות לשגרירי התוכנית בישראל.

מיקום: לשכת מסחר גרמניה בישראל, רח’ קויפמן 4 תל-אביב.

פרטים והרשמה בלינק כאן.

 

חברות ישראליות המעוניינות לייצא ומחפשות קשרי מסחר בגרמניה מוזמנות לפנות לנספחות הישראלית בברלין, אשר מסייעת לחברות יצואניות ישראליות למצוא ערוצי שיווק לפעילותן בגרמניה. פניות בנושא ניתן לשלוח לתיבת המייל: berlin@israeltrade.gov.il

צור קשר עם:

דורון אברהמי

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל