ישראל בועידת הבטחון בברלין


Berlin Security Conference  הינה ועידה בת יומיים בתחום האבטחה וההגנה המתקיימת מאז 2001 בברלין. היא מיועדת לכוחות ההגנה באיחוד האירופי, לארגוני בטחון באירופה ולארגונים המשתפים איתם פעולה, משרדי ממשלה וסוכנויות בתחום, חברות מקומיות ובינלאומיות, חברי הפרלמנט הגרמני והפרלמנט של האיחוד האירופי.

 

השנה התקיים במסגרת הועידה פאנל מיוחד בנושא ישראל בהנחיית אלוף במיל’ עמוס מלכא, בו לקחו חלק גורמים ישראלים בעלי ניסיון בתחום הלחימה בטרור והוצגו בו טכנולוגיות ביטחוניות רלוונטיות שונות.

Foto-Amos-Malka-568x426

חברת Ortech Defence Systems Ltd אשר לקחה חלק בפאנל, הציגה גם במסגרת ביתן משלה חדרי בטחון ניידים, מערכות הגנה לבתים וטכנולוגיות ייחודיות למיגון חלונות ודלתות בהתאם לתרחישי איום שונים כגון במקרה של הפגזה.

Foto-Ortech-568x426

חברת Aeronautics Ltd, יצרנית מזל”טים, הציגה את מערכת  Orbiter 4 , המאפשרת זמן טיסה של עד 24 שעות ונשיאת משקל של 50 ק”ג. המערכת מיועדת לא רק לשימוש צבאי, אלא גם לשימוש למטרות אזרחיות, כגון חקלאות ובקרה על אירועים גדולים.

1

לאחרונה תרמו מזל”טים תרמו משמעותית בזיהוי המיקום המדויק של השריפות בישראל, כמו גם בזיהוי המציתים. מאמר בנושא ניתן למצוא כאן.

 

חברות ישראליות המעוניינות לייצא ומחפשות קשרי מסחר בגרמניה מוזמנות לפנות לנספחות הישראלית בברלין, אשר מסייעת לחברות יצואניות ישראליות למצוא ערוצי שיווק לפעילותן בגרמניה. פניות בנושא ניתן לשלוח לתיבת המייל: berlin@israeltrade.gov.il

 

.

צור קשר עם:

דורון אברהמי

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל