נציגי חברת ה- IT הגדולה ביותר בגרמניה סיימו ביקור טכנולוגי מוצלח בישראל בנושא אבטחת סייבר

משלחת של נציגים בכירים מחברת Finanz Informatik, ספקית שירותי ה- IT המרכזית של הבנק הגרמני הגדול Sparkassen ערכה בשבוע שעבר ביקור בן חמישה ימים לישראל שעסק בנושא אבטחת הסייבר.

מטרת הביקור היתה עדכון המנהלים הבכירים בחברה בסוגיות העכשווית בתחום, הצגת השירותים שמציעות החברות הישראליות המובילות בו וחשיפתם לסטטוס המחקר האקדמי בנושא.

ישראל נבחרה על ידי החברה כיעד לביקור המיוחד בשל המבנה הייחודי של תחום אבטחת הסייבר בה המתפרס על פני המרחב הפרטי, הממשלתי והאקדמי. החברה רואה בישראל כאחת הייצואניות הגדולות ביותר של פתרונות בתחום אבטחת IT, המהווה בית לחברות מובילות ולמוסדות מחקריים העוסקים בנושא.

הנספחות המסחרית של ישראל בברלין ליוותה את המשלחת וארגנה את תכנית הביקור אשר כללה בין היתר פגישות עם מטה הסייבר הלאומי, מומחים לסייבר בבנק הפועלים, בצ’ק פוינט ובסטארטאפים העוסקים בתחום.

כמו כן, ביקרה המשלחת בפארק הסייבר בבאר שבע ובמרכז הישראלי-גרמני פראונהופר למחקר בתחום אבטחת הסייבר.

Finanz Informatik הינה אחת מספקיות שירותי ה-IT הגדולות באירופה בתחום הבנקאות ורשימת לקוחותיה כוללת 409 בנקים, 8 בנקים ממשלתיים, 9 בנקים ממשלתיים להלוואות, חברות ביטוח וחברות שונות נוספות מסקטור השירותים הפיננסיים. החברה מעניקה שירותים לכ-122 מיליון חשבונות בנק, מעסיקה 3,300 עובדים ומייצרת יחד עם חברות הבת שלה מחזור מכירות של כ- 1.7 מיליארד יורו בשנה.

השירותים שמספקת החברה ללקוחותיה כוללים מגוון רחב של שירותי IT, לרבות פיתוח ויישום פתרונות IT, רשתות, תשתיות טכניות וכן, מרכזי עיבוד נתונים, ייעוץ, הדרכה ותמיכה.

צור קשר עם:

דורון אברהמי

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל