הכנות אחרונות בדיסלדורף, גרמניה לקראת MEDICA2016 – תערוכת הציוד הרפואי הגדולה בעולם

בעוד כעשרה ימים, בין התאריכים 14-17.11.2016, תיערך בדיסלדורף, עיר הבירה של מדינת נורדריין-וסטפאליה שבגרמניה, תערוכת MEDICA 2016 שהינה התערוכה הבינלאומית המובילה בעולם בגודלה ובחשיבותה בתחום הציוד הרפואי מזה 40 שנה.

620_2_big

 

בשנה שעברה, הגיעו לתערוכה, ששטחה מתפרס על פני 115,000 מ”ר ב- 17 אולמות תצוגה שונים, כ-130,000 מבקרים מתחום הציוד הרפואי מכל רחבי העולם, והשתתפו בה כ-5,000 מציגים מ- 70 מדינות.

גם השנה, משתתפים בתערוכה מנהל סחר חוץ והנציגויות הכלכליות של ישראל בעולם בשותפות עם מכון היצוא.

יוסי אקרמן מנהל הפרויקט ממנהל סחר חוץ מסר כי ההתעניינות בפתרונות המוצעים בתחום על ידי חברות ישראליות גבוהה במיוחד השנה וכי כבר בשלב זה נקבעו למעלה מ-500 פגישות עסקיות בין החברות הישראליות לנציגים עסקיים שישתתפו בתערוכה.

הנספחות המסחרית בברלין אמונה על ריכוז האירוע בגרמניה הכולל בין היתר את תיאום הפרויקט, גיוס הספקים השונים המעורבים בו, שכירת שירותיו של יועץ מקצועי ייעודי למען קביעת הפגישות העסקיות והקמת אתר אינטרנט יעודי לקטלוג הפתרונות הישראליים בעולם התוכן של הציוד הרפואי.

התערוכה עצמה מחולקת לקטגוריות שונות:

Medical laboratories and clinical analysis technology -Halls 1-3

Physiotherapeutic products, devices and treatments -Halls 4-5

Medical products, wound care, disposable items, commodities and consumable articles -Halls 5-7

Medical furniture -Halls 9-14

Health IT -Hall 15

National and International joint participants, Electromedicine Medical Technology -Hall 16

כ- 60 חברות ישראליות ישתתפו השנה בתערוכה במסגרת ביתן לאומי ישראלי שיוקם במספר מתחמים שונים בשטחה (באולמות האלקטרומדיקל, הדיאגנוסטיקה והמתכלים וכן במתחם קומפמד) בניהול משותף של מנהל סחר חוץ במשרד הכלכלה ומכון הייצוא. MEDICA נחשבת לאחת מתערוכות הדגל של מנהל סחר חוץ ומכון הייצוא ומושקעים בה משאבים רבים הן בעיצוב הביתן ונראותו והן בפעילות שיווקית ענפה לפני ובמהלך האירוע.

סביב התערוכה תתקיים פעילות שיווקית ופיתוח עסקי לכל החברות המשתתפות בביתן הלאומי ויוענק סיוע בפגישות מתואמות מראש תוך מיקוד צרכי החברה עם שותפים עסקיים, מפיצים פוטנציאליים וגורמי ממשל. כמו כן, יבוצע קידום של החברות המשתתפות בביתן הלאומי באירופה, ארה”ב ומדינות נבחרות באסיה.

המפגשים השונים יאורגנו בשיתוף עם מערך הנספחים של משרדי כלכלה במעל 20 מדינות הכולל את מדינות מערב ומזרח אירופה, דרום מזרח אסיה, מספר מדינות באפריקה ודרום אמריקה.

מידע נוסף אודות ההשתתפות הישראלית בתערוכה ניתן למצוא כאן: http://israelmedicalinnovation.com/

צור קשר עם:

דורון אברהמי

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל