יזמים ישראלים וחברות מוזמנים לכנס בתחום מדעי החיים והפארמה ברומא

יזמים בתחום מדעי החיים והפארמה? בין התאריכים 25-28 לאוקטובר ייערך ברומא זו הפעם השלישית כנס “Meet in Italy” המציע לחברות ויזמים בתחום סדנאות, הרצאות ומפגשים עם לקוחות ומשקיעים מכל אירופה.

patriot-1019867_1920

סקטור מדעי החיים הוא אחד המובילים והמשמעותיים בשנים האחרונות באירופה ובעולם כולו. הפרודוקטיביות בענף מהגבוהות שיש וגם רמת ההשקעות מעל הממוצע. על פי מחקר שערך מכון ASPEN האיטלקי והתפרסם בשנה שעברה, מקבלי ההחלטות האיטלקים המחפשים דרכים להתניע את הכלכלה והמשק המקומי המנומנם מאז המשבר ב-2008, מבינים את הפוטנציאל העצום בתחום זה ויוזמים תמיכה ופעילות לטובת “המרצה” של הסקטור במדינה.

כדי להתמודד עם האתגרים בפניהם איטליה ניצבת, המטרה היא לגרום לענף להצליח להיות תחרותי גם בקנה מידה עולמי, בין השאר על ידי הקלה בבירוקרטיה ופיצול המדינה לאזורים רגולטוריים, תהליכי אינטגרציה וקידום המחקר המדעי והטכנולוגי במספר תחומים בסקטור: מכשירים רפואיים, ביוטכנולוגיה, אפליקציות בתחום הרפואה וכו’. נראה כי לאור היוזמה הרגולטורית בשנים האחרונות ניתן לראות מגמה חיובית ולא מעט הזדמנויות למיזמים עסקיים מוצלחים הנובעים ממשק בין שדות שונים כגון רוקחות, מידע וחומרים חדשים.

מארגני הכנס ישמחו להשתתפות של חברות ויזמים ישראליים בתנאים נוחים, בין התאריכים 25-26/10 יתקיים מושב המוקדש לחברות הזנק ורעיונות חדשים בפיתוח. היזמים שישתתפו יוכלו להיפגש עם מומחים בתחומי השיווק, המכירות והפיתוח העסקי. בין ה-26 ל-27 יתקיימו יומיים המוקדשים לנטוורקינג ופגישות וב-28/10 תתקיים ועידה בינלאומית עם הרצאות מומחים בתחום.

לפרטים נוספים וסיוע ניתן לפנות אל הנספחות במייל Milano@israeltrade.gov.il

 

צור קשר עם:

נטלי גוטמן-חן

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל