יש לכם פתרונות טכנולוגיות ייצור מתקדמות שמתאימות בדיוק לתעשייה הגרמנית?

אני מזמינה אתכם להגיש מועמדות להשתתף בפעילות ייחודית שתתקיים בספטמבר הקרוב, בה חברות ישראליות תבקרנה ותפגשנה עם גורמים רלוונטיים בחברות גרמניות מובילות המחוייבות ברכש גומלין עם מדינת ישראל ותצענה להם פתרונות טכנולוגיות ייצור מתקדמות

 

אין צורך להכביר מילים על התעשייה הגרמנית ומרכזיותה בתעשיה הכלל עולמית.

בדרך כלל אני פונה אליכם לספר לכם על פעילות שלנו בתחומי ההיי-טק השונים, פתרונות סייבר, תעשייה חכמה וכו’. הפעם רציתי לספר על פעילות קצת אחרת שנקיים בחודש ספטמבר הקרוב, ומטרתה סיוע לחברות הישראליות המספקות פתרונות ייצור מתקדמים לחדור לכמה מחברות התעשייה המובילות בגרמניה, כאשר יש לנו מולם כלי שיווקי נוסף – מחוייבויות החברות הללו ברכש גומלין עם מדינת ישראל, דבר ההופך עבורן את ההתקשרות בינן לבין חברות ישראליות כדאית אף יותר.

למי שלא יודע, במקרים רבים, חברות זרות שזוכות במכרזים ממשלתיים וציבוריים נדרשות לבצע רכש גומלין בישראל, וזאת על מנת למנף את ההוצאה הממשלתית ליצירת הזדמנויות עסקיות ותעסוקתיות בישראל, להבאת טכנולוגיות חדישות מחו”ל, להגברת השקעות זרות במחקר ופיתוח ישראלי, להגברת היצוא ולפתיחת שווקים חדשים ועוד.

על מנת לנצל את היתרון הנ”ל, משרד הכלכלה והתעשייה, באמצעות הנספחויות המסחריות במינכן  ובברלין   והרשות להשקעות ושיתוף פעולה תעשייתי; בשיתוף עם מכון הייצוא הישראלי, מארגנים משלחת של חברות ישראליות אשר תבקר בגרמניה בתאריכים 19-22.9.2016 להפגש עם מספר חברות המחוייבות ברכש גומלין.

חברות המשלחת יקיימו מספר ימים של סיורים וביקורים בחברות כאשר בכל יעד יתקיימו פגישות עם מנהלי הרכש הרלוונטיים של החברה וחברות קשורות .

החברות אותן נפגוש:
קונצרן ThyssenKrupp מעסיק כ- 155 אלף עובדים, ב- 80 מדינות ובעל היקף מכירות שנתי של כ- 43 מיליארד אירו. הקבוצה מייצרת מגוון רחב של מוצרים, כגון; ספינות וצוללות, מעליות ומסילות הולכי רגל, חלקי חילוף לרכב ועוד. כמו כן, הם נותנים שירותי הנדסה וייעוץ בתכנון מפעלים כימיים, מו”פ ותשתיות. לקבוצה מחויבות רכש גומלין עם מדינת ישראל בהיקף של מאות מיליוני יורו. לביקור יצטרפו ככל הנראה נציג מחברת הבת Atlas Elektronik.

MTU – חברת בת של קונצרן רולס-רויס, המייצרת מנועי דיזל גדולים, מערכות הנעה ומערכות הולכת אנרגיה לכלי שיט, כלים כבדים ותעשיות הנפט והגז. הביקור יערך במטה החברה בעיר Friedrichshafen בדרום מערב גרמניה ויתקיימו מפגשים עסקיים עם מנהלי רכש כולל נציג של חברת האם רולס רוייס.

RENK AG – בעלת 130 שנות ניסיון, מעסיקה מעל 2,200 עובדים ברחבי העולם ועם היקף מכירות ב-2015 שעמד על 483 מיליון אירו. החברה היא אחת מהיצרניות המובילות בעולם של מערכות הנעה, תמסורות ומסבים לתחום השינוע והתעשייה. לחברה יש הסכם מסגרת עם הרשות לשיתוף פעולה תעשייתי של משרד הכלכלה וקיימים מספר רב של סיפורי הצלחה עמם. הביקור יערך במשרדי החברה בעיר Augsburg בדרום גרמניה ויכלול מפגשים עסקיים עם מנהלי הרכש.

בשל העובדה שהחברות הגרמניות יאשרו מראש את העניין שיש להן בחברות הישראליות שיצטרפו למשלחת, סיכויי ההצלחה של חברה משתתפת גדולים באופן יחסי.

 

הגשת מועמדות עד ה- 25.6.16

 

להגשת מועמדות ופרטים נוספים

 

 

צור קשר עם:

יפעת ענבר

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל