רוצים להפגש עם יצרניות הרכב מגרמניה – הנה ההזדמנות שלכם…

מאז שהגעתי למינכן לפני כשמונה חודשים, נפגשתי עם מרבית יצרניות הרכב בגרמניה, והעניין שהן מביעות בישראל ברור. לכאורה עולה השאלה – מה לישראל ולתעשיית הרכב ? הרי ישראל אינה ידועה כיצרנית רכב, חלפים לרכב ודומיהם.

ואכן, בשנים האחרונות, העולם מסתכל על ישראל כמקור לחדשנות גם בתחום הרכב. עם ההכרה שעולם זה עובר מהפכה במסגרתה יצרניות הרכבים (וחברות טכנולוגיות נוספות) מפתחות רכבים אוטנומים, פעולות רבות שאנו מבצעים היום באופן ידני או באמצעות המכשיר הסלולרי יבוצעו בעתיד על ידי הרכבים עצמם, והחשש מהתקפות סייבר על מערכות הרכב הולך וגובר, הולכת ומתגברת ההבנה בעולם שלתעשייה הישראלית יש מה להציע בתחום זה. אם מוסיפים על כך את ההתעניינות של תעשיה זו בפתרונות תחבורה חכמה ואת העניין בשדרוג חווית המשתמש של הנהג, הרי ההתעניינות של יצרניות הרכבים וספקיהם בפתרונות הישראלים אף ברורה עוד יותר.

דוגמה לרמת ההתעניינות ניתן לראות במשלחות שמגיעות לארץ השבוע להשתתף בכנס השנתי של ארגון אקומושן המאורגן על ידי קהילת אקומושן, המטה לקידום השקעות במשרד הכלכלה, מינהלת תחליפי דלקים והמכון לחדשנות הישראלית. בשבוע הקרוב, נראה בארץ נציגי חברות כגון דיימלר (מרצדס), במוו, אאודי, בוש, וולקסוואגן, סימנס, חב' הייעוץ רולנד ברגר ועוד. וזה רק מגרמניה…

החברות הללו יגיעו לכנס כמו גם לפגישות וסיורים בכנס ומחוצה לו על מנת להבין את המתרחש בישראל, להפגש עם חברות ולבחון שיתופי פעולה עסקיים.

במסגרת הכנס שיתקיים ביום חמישי ה- 19.5 במרכז פרס לשלום, תהיה לחברות הישראליות הזדמנות להפגש עם יצרניות הרכב על כוס בירה במסגרת Bavarian Beer Bench Speed Dating Event המאורגן על ידי משרד הכלכלה הבווארי בשיתוף עם הנספחות המסחרית של משרד הכלכלה במינכן.

במסגרת איזור הנטוורקינג אשר יהיה באווירה בווארית, ניתן יהיה לקיים פגישה קצרה עם החברות הבאות:

11.00-12.00 Audi

12.00-13.00 VW data labs

14.00-15.00 Bosch

15.00-16.00  BMW Garage

16.00-17.00 Siemens

17.00-18.00 Munich Re

על מנת לתאם פגישה מראש, אנא מלאו את הטופס הבא ונציגי Invest in Bavaria המתאמים את הפגישות ידאגו לכך, או פנו אלי או אל אנשי הצוות שלי במהלך הכנס.

לידיעתכם, ניתן יהיה להפגש עם החברות גם על בסיס מקום פנוי במהלך היום וכן במהלך ארוחת הצהרים, בה כל החברות הגרמניות ישהו באיזור הבווארי.

גם אם לא הגעתם לכנס, אנו בנספחות המסחרית במינכן נמצאים בקשר ישיר עם החברות הללו וחברות דומות ונשמח לסייע לכם ליצור עימם קשר גם בהמשך .

צור קשר עם:

יפעת ענבר

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל