חברת הענק REHAU מחפשת פתרונות חכמים לתחום הריטייל

REHAU, יצרנית הפולמירים הגרמנית מחפשת פתרונות חכמים לתחום הריטייל, סחר אלקטרוני ועוד.
בחודש מאי הקרוב, חברת REHAU  תקיים יום חדשנות, במסגרתו 5  חברות סטראט אפ נבחרות יקבלו את ההזדמנות להציג את פתרונותיהן מול בכירי החברה.

REHAU הינה חברת ענק גרמנית המנוהלת מבוואריה ופועלת ב 170 יעדים בעולם מול חברות תעשייתיות רבות ומספקת מוצרים ומערכות חכמות מבוססות פולימרים למגוון תעשיות, לרבות תעשיות הרכב, הבניה, והתעשייה. לאחרונה, החליטה החברה, המתגאה בהיותה חברה חדשנית ומחדשת, לשדרג את יכולותיה בתחום הריטייל והמכירות המקוונות ומחפשת לקיים שיתופי פעולה ארוכי טווח עם חברות חדשניות מהתחום.

הסטארטאפים שיבחרו על ידי REHAU, יוזמנו ליום החדשנות (על חשבון החברה), ושם יוכלו להציג את פתרונותיהם מול 35 מבכירי החברה, יקיימו סדנאות עם מנהלי מו”פ בכירים מהחברה, ויציגו את פתרונותיהם בתערוכה פתוחה עבור כל עובדי החברה.

אם אתם חברת סטראטאפ הפועלת בתחום הסנסורים החכמים והמקוונים (smart and connected sensors), פתרונות סימון דיגיטלים, מדפים חכמים, קשר עם הלקוחות או ניתוחי מידע, יתכן שאתם החברה ש REHAU  מחפשים.

מיפוי החברות הישראליות עבור החברה נעשה על ידי חברת Pioneers. במידה ואתם מעוניינים, אנא פנו לגב’ תות שני מחברת פיוניר בכתובת toot.shani@pioneers.io

מהרו, רשימת החברות נסגרת בקרוב.

.

צור קשר עם:

יפעת ענבר

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל