בחרו בלוג

הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו
Emerging Markets
פתיחת פניה חדשה לנספח הכלכלי

חברת הענק REHAU מחפשת פתרונות חכמים לתחום הריטייל

פורסם ע"י , נספח כלכלית- מינכן, גרמניה , בתאריך 5 באפריל 2016

REHAU, יצרנית הפולמירים הגרמנית מחפשת פתרונות חכמים לתחום הריטייל, סחר אלקטרוני ועוד.
בחודש מאי הקרוב, חברת REHAU  תקיים יום חדשנות, במסגרתו 5  חברות סטראט אפ נבחרות יקבלו את ההזדמנות להציג את פתרונותיהן מול בכירי החברה.

REHAU הינה חברת ענק גרמנית המנוהלת מבוואריה ופועלת ב 170 יעדים בעולם מול חברות תעשייתיות רבות ומספקת מוצרים ומערכות חכמות מבוססות פולימרים למגוון תעשיות, לרבות תעשיות הרכב, הבניה, והתעשייה. לאחרונה, החליטה החברה, המתגאה בהיותה חברה חדשנית ומחדשת, לשדרג את יכולותיה בתחום הריטייל והמכירות המקוונות ומחפשת לקיים שיתופי פעולה ארוכי טווח עם חברות חדשניות מהתחום.

הסטארטאפים שיבחרו על ידי REHAU, יוזמנו ליום החדשנות (על חשבון החברה), ושם יוכלו להציג את פתרונותיהם מול 35 מבכירי החברה, יקיימו סדנאות עם מנהלי מו"פ בכירים מהחברה, ויציגו את פתרונותיהם בתערוכה פתוחה עבור כל עובדי החברה.

אם אתם חברת סטראטאפ הפועלת בתחום הסנסורים החכמים והמקוונים (smart and connected sensors), פתרונות סימון דיגיטלים, מדפים חכמים, קשר עם הלקוחות או ניתוחי מידע, יתכן שאתם החברה ש REHAU  מחפשים.

מיפוי החברות הישראליות עבור החברה נעשה על ידי חברת Pioneers. במידה ואתם מעוניינים, אנא פנו לגב' תות שני מחברת פיוניר בכתובת toot.shani@pioneers.io

מהרו, רשימת החברות נסגרת בקרוב.

.

יפעת ענבר נספח כלכלית- מינכן, גרמניה

כתיבת תגובה

(לא יפורסם)

* שדה חובה

פניה לנספח כלכלית- מינכן, גרמניה, יפעת ענבר