תוכנית החדשנות של ענקית החשמל הגרמנית RWE – הזדמנות עסקית לסטרט אפים ישראליים

RWE היא חברת האנרגיה השלישית בגודלה באירופה עם מחזור שנתי של כ- 50 מיליארד יורו. החברה מעסיקה 59,000 עובדים באירופה ומספקת חשמל וגז לכ- 24 מיליון לקוחות. במסגרת מהלך אסטרטגי להרחבת פעילותה בעולם, הקימה החברה חטיבת חדשנות שמטרתה לאתר אופקים ומודלים עסקיים חדשים, שיישענו על העוצמתה הקיימת ויפתחו לה שווקים ומקורות הכנסה חדשים. בתוך כך הקימה  נציגות סקאוטינג בישראל, מתוך ההבנה שבאמצעות החדשנות הטכנולוגית המצויה בישראל החברה תוכל למנף את עצמה ולתת ערך מוסף ללקוחותיה באירופה. המטרה היא להגדיל את היצע המוצרים ללקוחותיה ברחבי אירופה, בעיקר בתחומים של לוגיסטיקה, מסחר וקמעונאות וכלכלה שיתופית.

ועכשיו לתכל'ס. החברה הכריזה על תחרות סטארט אפים בישראל במסגרתה היא מזמינה יזמים ישראלים, בכל שלבי הפיתוח, להגיש את מועמדותם לתחרות שבסופה ייקחו חלק בתוכנית החדשנות של החברה בגרמניה. התוכנית תכלול גישה ל-23 מיליון בתי אב ועסקים אותם משרתת החברה ברחבי אירופה.

ב 22 במרץ ייערך במתחם SOSA בתל אביב אירוע פתוח לסטארט אפים בו יימסר מידע על התחרות ותיפתח ההרשמה ליזמים. נציגי החברה יסבירו באילו תחומים החדשנות המבוקשת, יענו על שאלות ויתנו הזדמנות לחברות להגיש רעיונות לשיתוף פעולה.

מועד אחרון להגשת הרעיונות הינו 11.4.2016.

ארוע המשך בו יציגו החברות המובילות וייבחרו הזוכים שיקבלו הזדמנות לעבוד עם RWE  על בדיקת היתכנות (Proof of Concept) של הרעיון שלהם מול השוק, יתקיים ב 20 באפריל.

לפרטים נוספים והרשמה לאירוע: www.rwe-israel.com

 

צור קשר עם:

חמדת שגיא

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל