"שבוע הסייבר" במילאנו

הצורך בהגנה מפני מתקפות סייבר גדול מתמיד הודות לעלייה מתמדת בהיקף ואופי ההתקפות. מוסדות ממשלתיים, בנקים וחברות במגזר הפרטי בשוק האיטלקי מחפשים באופן מתמיד פתרונות חדשניים להתמודדות עם האיומים. במהלך חודש מאי השנה יתקיימו מספר אירועים במילאנו בנושא אבטחת סייבר בהם צפויים להשתתף מיטב המומחים בתחום בשוק המקומי והבינלאומי ועשויים להוות הזדמנות לחברות ישראליות בתחום.

Cyber-220x165-milano

תשומת ליבם של עסקים וארגונים ציבוריים בצורך בהגנה נגד מתקפות סייבר מעולם לא הייתה גדולה יותר ובעקבותיה צמח שוק הפתרונות ובו ישראל נחשבת למובילה עולמית. Cyber Security היא לא רק טכנולוגיה, אלא גם התהליכים והמתודולוגיה שצריכים להיות משולבים באסטרטגית ניהול הסיכונים עבור חברה.

תעשיית הסייבר הישראלית שבה ומוכיחה את עוצמתה בנתוני צמיחה מרשימים בכל קנה מידה. ראייה לכך ניתן לראות באמון המשקיעים, שכן ההשקעות בה צמחו בארבע השנים האחרונות פי חמישה, כמעט כפול מהצמיחה בהשקעות בתחום זה בעולם. בשנת 2015 לבדה גייסו חברות סייבר ישראליות קרוב לחצי מיליארד דולר ובשלוש השנים האחרונות ביצעו חברות סייבר ישראליות אקזיטים בסכום מצטבר של 3 מיליארד דולר. נכון לסוף 2015, כ-430 חברות ישראליות פועלות כיום בתחום הסייבר בישראל. חברות סטארטאפ חדשות נפתחות בקצב מסחרר, בחמש השנים האחרונות הוקמו בממוצע בארץ כ- 70 סטארטאפים חדשים בתחום הסייבר כל שנה.

ב-24 לחודש מאי יתקיים כמידי שנה כנס ותערוכת " Cybersecurity" במילאנו, המציעים הזדמנות ייחודית למשתתפים לפגוש את המומחים הטובים ביותר בשוק האיטלקי והבינלאומי בתחום, להתרשם ממיטב היישומים העדכניים ביותר ולבחון פתרונות ורעיונות חדשניים שהוצעו לאחרונה על ידי קהילת הסייבר הבינלאומית. בוועידה נוצרת מדי שנה הזדמנות ייחודית לפגישות עסקיות ונטוורקינג מועיל לכניסה לשוק האיטלקי.

TIG החברה המארגנת את הועידה במילאנו, המתמחה בייעוץ, מחקר שוק ומודיעין עסקי תארגן עוד קודם, ב-5 לאפריל ועידה דומה גם ברומא כאשר תשומת הלב העיקרית באירוע זה תינתן לפתרונות ואמצעי לוחמת סייבר עבור המנהל הציבורי ומוסדות ממשלתיים.

בשנה שעברה האירוע היה מוצלח, מספר רב של חברות גדולות ממגוון סקטורים השתתפו ושלחו כ-600 נציגים בדרגים גבוהים של מקבלי החלטות, ניתן להתרשם מהאירוע אשתקד כאן. גם השנה, החברות המשתתפות תהיינה מהגדולות בשוק מן התחומים הבאים: ביטוח ופיננסים, אנרגיה, בנקים, תקשורת, תעשייה וביטחון.

בהמשך אותו שבוע, בין ה-26-27 במאי, יתקיים כנס נוסף במילאנו המאורגן על ידי ארגון הבנקים ויעסוק בפתרונות טכנולוגיים למלחמה בסייבר ובו ישתתפו כל הבנקים האיטלקיים (ישנם מעל ל-60 ברחבי איטליה).

אנחנו בנספחות נמצאים בקשר עם מארגני שני הכנסים ויכולים לספק מידע נוסף על הצעות המחיר להשתתפות בשני האירועים הללו. בנוסף, חברות ישראליות שתשתתפנה באירועים אלה- נפעל לקדם עבורן פגישות B2B נוספות מעבר להתחייבות של מארגני הכנס.

חברות ויזמים ישראלים המעוניינים בפרטי ההצעה בפרט ופרטים נוספים על הסקטור, יכולים לפנות אלינו לנספחות במייל milano@israeltrade.gov.il.

 

צור קשר עם:

נטלי גוטמן-חן

שלח הודעה

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שתפו בפייסבוק
שיתוף ב twitter
שתפו בטוויטר
שיתוף ב linkedin
שתפו בלינקדאין
שיתוף ב email
שתפו במייל