הביתן הישראלי שב להוביל את תערוכת MWC

תערוכת MWC, האירוע השנתי הגדול של עולם המובייל, תפתח בברצלונה בשבוע הבא ותתקיים בין התאריכים 22-25/2/2016. לאלו ששמה של התערוכה אינו מצלצל מוכר, תערוכת Mobile World הינה תערוכת התקשורת הגדולה והחשובה ביותר בעולם, בה משתתפים מדי שנה מעל ל-1800 מציגים מרחבי העולם הנחשפים למעל ל-90 אלף מבקרים.

 

בפעם השישית ברציפות, יוקם השנה הביתן הלאומי של ישראל בתערוכה ביוזמה משותפת של מנהל סחר חוץ במשרד הכלכלה ומכון היצוא. הביתן צפוי להתפרס על פני שטח של כ-600 מ”ר ולכלול 65 חברות ישראליות וכ-80 אפליקציות ישראליות מיוצגות. מדובר באחד הביתנים הלאומיים הגדולים בתערוכה שמהווה הזדמנות מצוינת לחברות המציגות להיחשף לקהל המגוון ולהציג את מיטב החידושים בתחומן.

 

תוך שיתוף פעולה יוצא דופן וחוצה יבשות, אמון מערך הנספחים הכלכליים העולמי של מנהל סחר חוץ על תיאום הפגישות העסקיות שיקיימו החברות הישראליות עם חברות בינלאומיות. שיתוף הפעולה הייחודי צפוי למלא את לוח הזמנים של החברות הישראליות, כאשר הביתן הישראלי ישמש במה לכ-3000 פגישות עסקיות. בין חברות אלו ניתן למנות תאגידי ענק כגון פייסבוק, גוגל, סמסונג וסוני שכבר הביעו עניין בחדשנות הישראלית.

 

אז מה צפוי לנו ב-MWC? באופן מסורתי, משכה התערוכה לאורך שנות פעילותה חברות ענק מתחום התקשורת, כגון מפעילות סלולר, יצרניות מכשירים, ספקיות אינטרנט וכיו”ב. עם זאת, בשנים האחרונות, עם התפתחות תחום “האינטרנט של הדברים” (Internet of Things), תמהיל החברות המבקרות חוצה תעשיות, כאשר חברות מכל התחומים, ובינן יצרניות רכב, בנקים, עיריות וכו’ מגיעות לתערוכה על מנת לאתר את פתרונות המובייל הטרנדיים האחרונים, אשר יסייעו להם לשדרג את חוויית לקוחותיהן, חיבור למותג ועוד.

 

מכשיר איתור המותקן במזוודה ומאפשר מעקב אחריה לאורך הטיסה, טכנולוגיה המאתרת מראש מקום חניה קרוב ומודיעה מתי היא מתפנה ומערכת המייצרת סרטונים מתמונות וקטעי וידאו באופן אוטומטי במכשיר הנייד – אלו רק חלק מהפתרונות הטכנולוגיים הישראליים החדשניים אשר יוצגו בתערוכה.

 

אנו מזמינים אתכם לבוא ולהתרשם ממיטב החברות בביתן הישראלי. בכל שאלה או בקשת מידע נוסף נשמח לעמוד לרשותכם בדוא”ל madrid@israeltrade.gov.il.

 

הפוסט נכתב בשיתוף פעולה עם דגן אלוני וכלנית גורן פרי, צוערי קורס נספחי כלכלה, סחר ותיירות 2016

צור קשר עם:

עמי לוין

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל