הזדמנות לחברות ישראליות בתערוכה דיגיטלית חדשה במדריד

המהפכה התעשייתית הרביעית -הכלכלה הדיגיטלית: הזדמנות לחברות ישראליות בתערוכה חדשה במדריד

רבות מדובר לאחרונה על כיצד יראה העתיד וכיצד הטכנולוגיה והמציאות, בה כולם מקושרים כל הזמן תעצב את חיינו, אבל לפי כל הסימנים העתיד כבר כאן!

לתופעה כינויים רבים: “הטרנספורמציה הדיגיטלית“, “תעשייה 4.0“, “uber moment“, כדוגמה לטכנולוגיה, ששינתה את כללי המשחק, או אפילו הבשורה שיוצאת מכנס דאבוס האחרון- המהפכה התעשייתית הרביעית.

כל זאת, פחות או יותר, בא לתאר את מרכזיותה של הטכנולוגיה בחיי היום יום, כיצד היא משנה ותשנה את הנוף העסקי, שאנו מכירים ואילו טכנולוגיות יהיו הקריטיות בעידן החדש.

מדריד נבחרה לארח את התערוכה האירופית החדשה בתחום טכנולוגיה דיגיטלית עסקית, אשר תתמקד באתגרים של הסקטור העסקי והמענה הטכנולוגי- Digital Enterprise Show

DES Madrid
DES Madrid

הכנס הראשון מסוגו, מנסה להתמודד עם אתגר ה”מעבר לדיגיטל”, שחווה הסקטור העסקי ולשים את הזרקור על הטכנולוגיות הקריטיות להצלחה עסקית והדילמות הכרוכות ב”מעבר לדיגיטל”.

ישראל הוזמנה להשתתף בכנס כ”מדינה אורחת” הרשמית. חברות ישראליות חדשניות תוכלנה לנצל את האירוע והתערוכה על מנת לקיים פגישות עם צמרת הסקטור העסקי והטכנולוגי באירופה.

הנספחות המסחרית של משרד הכלכלה והתעשייה ומכון היצוא הישראלי מזמינים אתכם ליטול חלק באירוע ולהציג במסגרת הביתן הישראלי הלאומי בתערוכה. הנספחות המסחרית ומכון היצוא יארגנו פגישות 1:1 עבור החברות הישראליות המשתתפות על פי תחומי העניין. ההערכה היא, שבאירוע יבקרו כ-20 אלף נציגים בכירים ומקבלי החלטות בתחום הטכנולוגי ממגוון סקטורים, כגון: תקשורת, פיננסים, תחבורה, אנרגיה, רכב, תעשייה, בריאות, ממשל ועוד.

למי מיועדת התערוכה:

חברות ישראליות חדשניות בעלות פתרון טכנולוגי עם ערך לסקטור העסקי בתחומים הבאים:

  • אבטחת רשתות מידע ונתונים: סייבר
  • “אינטרנט של הדברים” – IoT
  • Big Data analytics
  • מחשוב ענן
  • פתרונות חברתיים לעסקים (social business)
  • תשתיות תקשורת ופתרונות מובייל

חברות ישראליות המעוניינות ליטול חלק בביתן הישראלי מוזמנות לפנות אלינו- madrid@israeltrade.gov.il, noa@export.gov.il

 

צור קשר עם:

עמי לוין

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל