סטראטאפים בתחום התחבורה החכמה? בואו לביקור ממומן במלואו במינכן!

חברות סטראט-אפ מתחום התחבורה החכמה – בואו למינכן לביקור ממומן במלואו ולהיפגש עם ענקי התעשייה הבוואריים

בסוף חודש פברואר, 10 חברות סטארט אפ ישראליות מתחום התחבורה החכמה יוזמנו להשתתף בשבוע עמוס פעילות במינכן.

הביקור מאורגן על ידי ארגון TechFounders, בשיתוף פעולה עם קהילת EcoMotion הישראלית ומשרד הכלכלה הבווארי ובתמיכת הנציגות הכלכלית הישראלית לדרום גרמניה.

במהלך הביקור, הממומן במלואו על ידי משרד הכלכלה הבווארי באמצעות ארגון Invest in Bavaria, החברות הישראליות ישתתפו במגוון אירועים הכוללים, בין היתר: “מחנה אימונים” של חברת TechFounders, הכולל הדרכות וסמינרים, לרבות תהליך הערכה ייחודי, אשר יסייע לחברות בהגדרת דרכי העבודה מול שותפים אירופאים וגלובליים, אירועי נטוורקינג, פגישה עם אחד משותפי TechFounders, הכוללים את BMW, Bosch, Festo, Munich Re, Siemens & HypoVereinsbank ועוד.

בנוסף, החברות ישתתפו בכנס MUST הראשון, בו תהיה להן הזדמנות להציג את החברה שלהם מול בכירים בתעשייה הגרמנית וכן לקיים פגישות אישיות נוספות עם בכירים בחברות הבוואריות המובילות ו/או משקיעים.

MUST-details

כנס MUST הינו כנס סגור לכ- 300 משתתפים מהתעשייה, מחקר וחברות סטרארט-אפ בבוואריה’ אשר מתמקד בתחום הערים המחוברות (connected cities), עם דגש לתחום הדיגיטליזציה ו- IOT (האינטרנט של הדברים), תחבורה חכמה, תעשייה חכמה ופינטק (Fintech). הכנס יכלול יום של דיונים במליאה כמו גם שולחנות עגולים נושאיים וכן יום של פגישות עם התעשייה וביקורים בתעשייה. החברות הישראליות המשתתפות בכנס יוכלו לקיים פגישות עם חברות שותפות בכנס (כגון: BMW, BOSCH, Munich Re, חברת הרכבות, רשות שדות התעופה של מינכן, עיריית מינכן ועוד).

בנוסף, הנספחות המסחרית תסייע בארגון פגישות נוספות לחברות המגיעות עם גורמים נוספים, כמו: יצרניות רכב, חברות מתחום המוביליטי ועוד.

ההרשמה מסתיימת ב- 15 בינואר 2016  – מהרו להירשם!

צור קשר עם:

יפעת ענבר

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל