אירוע Future HealthCare 12-13/10/2015

שלום חברים,

אז בהמשך לפוסט הקודם שלי לגבי האירוע הנ"ל, אני שמח לשתף אתכם, שהאירוע הסתיים בשבוע שעבר בהצלחה גדולה.לבוקרשט הגיעו נציגים של 8 חברות ישראליות, אשר מייצרות ציוד רפואי מתחומים שונים. חלקן (2) כבר היו פעילות בשוק הרומני ורובן (6) התעניינו במה שיש לשוק הזה להציע.

האירוע התחיל בדברי פתיחה של השגרירה, של סגן שר הבריאות ושלי.

DSC_7540DSC_7560DSC_7566DSC_7573

לאחר מכן התחלנו במירוץ של פגישות B2B לאורך כל היום ועד שעות הערב, כאשר לחלק מהחברות לא היה אפילו זמן לצהריים.

80 פגישות התקיימו באותו היום בין חברות ישראליות לשלל גורמים בסקטור הרפואי ברומניה: בי"ח פרטיים וציבוריים, מרפאות, חברות וכמובן מפיצים – הרבה מפיצים…

DSC_7512DSC_7525DSC_7526DSC_7533

לאחר מכן, התפנינו לאירוע ערב בחסות לשכת המסחר המקומית, אשר כלל שילוב נפלא של טעימות יין ושיחות על בריאות. לאירוע זה הוזמנו כל הנציגים מהבוקר, אבל גם נציגים נוספים מהמגזר הציבורי.

DSC_7641DSC_7628
DSC_7637 DSC_7624

בבוקר למחרת, התקיים שולחן עגול במתכונת אינטימית יותר, אשר בו השתתפו נציגי משרד הבריאות, מכון לרפואת ספורט, נשיא ארגון החירום של בוקרשט ונציגת המחוז האחראית על בריאות.

IMG_3780 (2)RT1

במסגרת זו, הציגו הרומנים את הרפואה ברומניה בסקטור הציבורי והתפתח דיון מרתק בין הצדדים, אשר שפך אור על הדרך, בה יכולות חברות ישראליות להשתלב בסקטור הרפואי ברומניה, אשר "צמא" לטכנולוגיות ופיתוח מחד ומקבל תקציבים יפים מגופים בינ"ל כגון הבנק העולמי והאיחוד האירופי מאידך גיסא.

רק מספר ימים חלפו וכבר קיבלתי פידבקים מאד חיוביים הן מהצד הרומני, אך חשוב מכך, מהחברות הישראליות שהשתתפו, אשר זיהו את הפוטנציאל בשוק ומעוניינות לבצע ביקור חוזר לקראת סוף השנה.

אני מאמין שזה היה רק האירוע הראשון ואנחנו נחזור על הפעילות הזו בשנה הבאה בהיקף גדול יותר ובהצלחה רבה אף יותר.

ברצוני להודות למכון היצוא בראשות אנג'לה רבינוביץ' ורפאל מוג על תרומתם הרבה לגיוס החברות והצלחת האירוע ולנצל את ההזדמנות לאחל למכון ולכל החברות הישראליות אשר מציגות בתערוכת מדיקה השנה – בהצלחה!
שבת שלום ושרק נהיה בריאים…

מתן

צור קשר עם:

מתן ספרן

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל