יזם: יש לך פתרון טכנולוגי חדשני בתחום התשתיות או התחבורה? הדויטשה באן מעוניין בך – הדד-ליין הוארך!

הדויטשה באן (Deutsche Bahn), חברת הרכבות הגדולה בגרמניה, הקימה אקסלרטור ומזמינה אליו סטרטאפים, שיכולים לסייע לה בפיתוח פתרונות חדשניים בתחום התשתיות והתחבורה; החל מפסי רכבת וכלה בשטחים מסחריים בתחנות הרכבת.

הדויטשה באן מתפעלת ומתחזקת את תשתית מסילות הרכבת הגדולה באירופה, כמו גם מפעילה 8,500 זוגות אופניים ו- 2,800 מכוניות שיתופיות ברחבי גרמניה. החברה הינה ספקית האנרגיה הרביעית בגדולה בגרמניה.

החממה הטכנולוגית של החברה, שהושקה בחודש אפריל האחרון,  תתמוך בארבעה סטרטאפים נבחרים באמצעות מימון של 25 אלף יורו לסטרטאפ וליווי לשלושה חודשים, בין ה- 15 בינואר ל- 15 באפריל 2016. בזמן זה יוכלו הסטרטאפים לשהות באקסלרטור החדש של החברה הממוקם בברלין, ה- Mindbox ויקבלו תמיכה ממנטורים מקצועיים, כמו גם גישה לנטוורק העצום של הדויטשה באן. הסטרטאפים יוכלו להציג את רעיונותיהם ולראות האם הטכנולוגיות עשויות להיות רלוונטיות וכיצד ניתן ליישם אותן בדויטשה באן.

הסטרטאפים, שיעלו לגמר, ייבחרו באירוע פיצ’ינג, שיתקיים ב- 24 בנובמבר.

ניתן להגיש מועמדות לתוכנית עד ה- 15 בנובמבר. לפרטים נוספים והגשת מועמדות אנא לחצו כאן.

db_logo_sm_1200x630

 

ומעניין לעניין באותו עניין, בשבוע שעבר נחתם הסכם שת”פ בתחום החדשנות בין עיריות ת”א וברלין, שמטרתו קידום יזמות ומתן תמיכה לסטרטאפים משתי הערים. ההסכם נחתם בעת ביקור ראש עיריית ברלין בת”א, מר מיכאל מולר.

מסגרת ההסכם מציעה לסטרטאפים גרמניים וישראליים שטח עבודה חינמי בשתי הערים, ייעוץ בנוגע לויזות, רגולציה ונושאים משפטיים נוספים הקשורים להקמת סטרטאפ בגרמניה ובישראל. בנוסף, תינתן גישה לאירועי פיצ’ינג וייעוץ מקצועי ע”י מנטורים.

קונקרטית, שיתוף הפעולה בין הערים יאפשר לסטרטאפים ישראליים לשהות ללא עלות באינקובטרים בברלין, כדוגמת T-Labs של דויטשה טלקום, לתקופה של בין שבועיים לחודש, תקופה שתאפשר לסטרטאפ לבחון את השוק המקומי הגרמני ולהכיר את השחקנים הראשיים בו. ליצירת קשר עם מנהל התוכנית בברלין לחצו כאן. לפרטים מלאים על ההסכם ראו כאן.

צור קשר עם:

חמדת שגיא

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל