תעשיית האירו-ספייס האיטלקית נפגשת בטורינו בנובמבר

בין ה-17-19 בנובמבר בעיר טורינו יפגשו בכירי תעשיית האירוספייס האיטלקית ועמיתיהם מכל העולם לכנס מקצועי, שעיקרו מפגשי B2B המתואמים על ידי המארגנים. בכנס, שמתקיים פעם בשנתיים, הגיעו ב-2013 נציגיהם של 600 חברות מהסקטור מכל העולם. הנספחות המסחרית במילאנו השיגה לחברות הישראליות תנאים נוחים להשתתפות, מה לא תבואו?!

aerospace pic

תעשיית האירו-ספייס באיטליה היא מהתעשיות החזקות והמשמעותיות במדינה. עם מעל 30 אלף עובדים מומחים ומחזור של מעל ל-6.5 מיליארד אירו בשנה, התעשייה החדשנית היא הרביעית בגודלה באירופה ושביעית בגודלה בעולם.

תעשיית האירו-ספייס האיטלקית מאופיינת בספקטרום רחב של ידע טכנולוגי בין היתר במטלורגיה, מכניקה, אלקטרו מכניקה, אלקטרוניקה, ייצור ועיבוד של פלסטיק וגומי ובנוסף גם אפשרויות מגוונות לפתרונות לשלבים שונים בתהליך הייצור מבניית שלבים סופיים במערכות מורכבות, דרך מערכות משנה של ייצור חלקים ורכיבים ושרות מגוון מקבלני משנה. בזכות מעורבותה הגדולה של האוניברסיטה פוליטקניקו (Politecnico di Torino) בפעילות במגזר, מתאפיינת התעשייה ברלבנטיות גדולה גם מבחינת הכשרה הנדסית ומחקר ופיתוח.

השנה, ייפגשו נציגי תעשיית האירוספייס בין ה-17-19 בנובמבר בעיר טורינו הקרובה למילאנו. זוהי הזדמנות המתקיימת אחת לשנתיים לפגוש ולהכיר את החברות הפעילות ומקבלי ההחלטות בסקטור המקומי, כמו גם את החברות הזרות הפועלות מול השוק האיטלקי, באירוע המתרכז רובו ככולו במפגשים עסקיים. באירוע שהתקיים ב-2013 השתתפו 600 חברות ונקבעו על ידי המארגנים מעל ל-8000 מפגשי B2B במהלך האירוע. גם השנה מתחייבים מארגני האירוע לתאם פגישות עסקיות לכל חברה רלבנטית משתתפת בהתאם לצרכיה ובקשותיה. בין המשתתפות באירוע השנה כל היצרניות הגדולות בשוק ביניהן: Airbus, Agusta Westland, Selex, Avio, Alenia Aermacchi ועוד רבות.

את רשימת המשתתפים המלאה באירוע ב-2013 ניתן לראות כאן.

בנוסף לפגישות תתקיים השנה ועידה בנושא Additive Manufacturing לתחום האירוספייס, פרטים נוספים על האירוע ניתן למצוא כאן.

הנספחות המסחרית במילאנו נמצאת בקשר עם המארגנים והגיעה עימם למחיר מופחת להשתתפות חברות ישראליות. חברות המעוניינות לקבל את הצעות המחיר מוזמנות לפנות לנספחות המסחרית במייל שלנו: milano@israeltrade.gov.il

צור קשר עם:

נטלי גוטמן-חן

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל