אחרי החגים

לקראת סוף תקופת החגים וברוח סיכומי השנה, נחזור למספר אירועים שהתקיימו בחודש החולף בברלין.

Future Mobility Camp, אורגן ע”י הנספחות המסחרית בברלין בשיתוף עם מנהלת תחליפי דלק במשרד רה”מ וקהילת EcoMotion, עליו דיווחנו כאן.

הכנס עסק בנושא תחבורה חכמה ובת קיימא והשתתפו בו שבעה סטרטאפים ישראלים ודוברים רבים. בין המשתתפים הגרמניים ניתן היה גם למצוא חברות ענק כדוגמת בוש, בומבארדייר ופולקסוואגן.

IMG_1042

 

אירוע IFA TecWatch אורגן בשיתוף עם תערוכת IFA. סיפורי הצלחה משותפים של חברות ישראליות וגרמניות הוצגו בפאנל מיוחד ובין היתר השתתפו בו חברת מובילאיי ודויטשה טלקום. הפורום  אפשר לחברות ישראליות להציג בביתן חדשנות מרכזי את פתרונותיהן.

האירוע האחרון, שהתקיים בספטמבר, היה Life Sciences Pitch and Network של תאגיד הפארמה הגרמני BAYER עליו דיווחנו כאן. האירוע התקיים בחממה של החברה בברלין, ה- Bayer Healthcare CoLaborator. שמונה סטרטאפים ישראלים התמודדו בתחרות המקדימה ומהם נבחרו שלושה להציג באירוע: TransAlgae ,AEBi ו- Genoox.

אירוע ה- World Health Summit, עליו דיווחנו כאן, יתקיים בין ה- 11-13 באוקטובר בברלין. הכנס שם לו למטרה לשפר את הבריאות ברחבי העולם באמצעות שיתופי פעולה בינ”ל בתחומים של מחקר, חינוך ומדיניות.כבר כעת ניתן לדווח, שחמישה סטרטאפים ישראליים נבחרו מתוך שבעים מתמודדים בינלאומיים להציג בכנס במסגרת אירוע פיצ׳ינג וביתן.

עוד נרצה לציין שתי משלחות גרמניות רמות דרג, המבקרות בארץ בתקופה זו. את המשלחת הראשונה הובילה הסנאטורית לכלכלה, טכנולוגיה ומחקר מהסנאט בברלין, גב’ קורנליה איזר. המשלחת השנייה, בראשות ראש העיר של ברלין מר מיכאל מולר, תשתתף בפורום העסקי ברלין-ת”א, שיתקיים ב- 11 באוקטובר בת”א יחד עם ראש העיר רון חולדאי וארגון לשכת המסחר ישראל- גרמניה. פורום זה ידון, בין השאר, בנושאים תחבורה חכמה, שת”פ טכנולוגי וסטרטאפים. לפרטים נוספים על האירוע ולרישום, אנא לחצו כאן.

ועוד במסגרת ביקור ראש העיר של ברלין בת”א – החברה הכלכלית של העיר, ברלין פרטנר, תקיים אירוע פיצ’ינג מיוחד ב- 11 באוקטובר ב- We Work בת”א. האירוע מיועד עבור סטרטאפים ישראליים והזוכה יקבל חלל עבודה בברלין, טיסות ומלון לשני יזמים, לתקופה של עד עשרה ימים בעיר.

חמישה סטרטאפים שיעלו לגמר יתבקשו להסביר מדוע הם אלו שצריכים לזכות בחבילה לברלין. להגשת מועמדות אנא לחצו כאן.

קוראינו מוזמנים לראות תמונות ואירועים נוספים של הנספחות המסחרית בעמוד הפייסבוק שלנו.

נסיים בברכת שנה טובה וחזרה נעימה לשגרה לכל קוראינו!

צור קשר עם:

חמדת שגיא

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל