קריאה לסטארטאפים בסייבר ופתרונות אנרגיה – בואו להציג מול התעשיות הרלוונטיות במינכן

אמנם אנחנו נמצאים במהלך תקופת החגים בארץ, אבל כמובן שבמינכן ההזדמנויות ממשיכות לזרום.

munichnetwork logo

אני רוצה להזמין אתכם היום להציג מועמדות לשני אירועים / תחרויות הנערכים עם שותפים שלנו – ארגון Munich Network במהלך חודש נובמבר.

שימו לב, ההרשמה לשני האירועים מסתיימת במהלך אוקטובר !

האירוע הראשון הוא בסקטור הסייבר, אשר הינו סקטור חם מאוד בגזרה הבווארית.

בנוסף לאירוע שאנחנו מקיימים ב- 6-7 באוקטובר במסגרת תערוכת IT-SA, עליו כתבתי בפוסט קודם, אני רוצה להזמין אתכם לנצל את ההזדמנות ולהתחבר לתעשיות גדולות המחפשות פתרונות סייבר ואבטחה לתחום הרכב, הפיננסי והתעשייה.

במסגרת אירוע startup2industry, שעורך הארגון, תתקיים תחרות פיצ'ינג עבור חברות סטראט-אפ בעלות פתרונות מוכחים. במידה ואתם עונים על המבוקש, אתם מוזמנים לשלוח מידע על חברתכם, כאשר החברות הנבחרות יוכלו להיפגש ב- 11 בנובמבר לפגישות אישיות עם חברות ענק מהאזור כגון R&S, TUV SUD, Airbus, Siemens ורבות אחרות. יש להירשם עד ה- 4 באוקטובר באתר התחרות.

אירוע נוסף הוא בתחום הקלינטק – אנרגיה דיגיטלית.

במסגרת כנס שיערך ב-23-24 בנובמבר במינכן,  Cleantech innovation Fair, חברות סטרארט-אפ נבחרות ממספר מדינות (לרבות ישראל), יקבלו את ההזדמנות להציג את פתרונותיהן בפני חברות תשתיות מתחום האנרגיה כגון EnBW, E.ON, MVV Energy, RWE, GE, Fujitsu Technology Solutions ועוד ולהשתתף בכנס על חשבון המארגנים. הזוכה גם יזכה בסופ"ש זוגי ובנסיעה במכונית ה-TESLA החשמלית.

תחומי העניין הם יצירת והעברת אנרגיה, תשתיות ואחסון, אנרגיה חכמה, חיבוריות רשתות האנרגיה ועוד. ההרשמה מסתיימת ב- 13 באוקטובר.

מה עליכם לעשות? להיכנס לאתר הרלוונטי, לקרוא את תנאי התחרות, להרשם, ואז, במידה ועליתם שלב, לבוא לבקר אותנו במינכן, להציג את חברתכם באירוע ולהפגש עם השחקניות המובילות בשוק

כמובן שבאותה הזדמנות, בואו להפגש איתי ועם צוות הנספחות המסחרית במינכן על מנת שנוכל לסייע לכם בפעילותכם בדרום גרמניה.

חג שמח

צור קשר עם:

יפעת ענבר

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל