הזדמנות לחברות ישראליות באירוע אופנה וטכנולוגיה במילאנו

ב-17-18 בנובמבר יתקיים במילאנו אירוע האופנה והטכנולוגיה הגדול Decoded Fashion, אליו צפויים להגיע כל מקבלי ההחלטות בעולם האופנה והיופי האיטלקי ומיטב חברות הטכנולוגיה לאופנה ולקמעונאות ליומיים של מפגשים, מצגות והרצאות. השנה ההתמקדות תהיה בנושא מידע, התאמה אישית וההשפעות על עולם הקמעונאות הנוכחי

היום זו כבר עובדה, פרטי הלבוש והאקססוריז של כולנו הופכים חכמים יותר ויותר. אביזרי לבוש חדשניים, הכוללים חיישנים, מסכים וטכנולוגיות אחרות, היודעות לאסוף על המשתמש מידע ולהעניק לו חוויות שימוש ייחודית אינם מציאות מדומה, אלא הטרנד החם בתעשיית הטכנולוגיה והאופנה. המגמה הזו, המקרבת מאוד בין שני העולמות, הטכנולוגי והאופנתי, הופכת חלק בלתי נפרד מחיינו.

אימוץ של חשיבה “טכנולוגית” עדכנית הן במוצרים והן בחוויית הלקוח, היא עניין הכרחי ואחד האתגרים הגדולים העומדים בפני בתי האופנה ומותגי הקוסמטיקה הגדולים והוותיקים בעולם ובאיטליה בפרט. לרבים מהם כבר ברור, כי על מנת להשאיר את המותג “חי ובועט”, אטרקטיבי עבור לקוחותיו ובנוסף להגדיל את נתח המכירות כל הזמן, אין ברירה אלא להצטרף למירוץ ולהיות חדשני ומעודכן.

Decoded Fashion הוא פרויקט בינלאומי, שהקימו כמה אושיות בתחום האופנה, אשר הבינו את האתגר והם מקיימים אירועים ברחבי העולם, המפגישים בין מקבלי החלטות בעולם האופנה, היופי והקמעונאות עם חברות טכנולוגיה מתפתחות ומבוססות. המטרה היא לחשוף בפני קהילת האופנה רעיונות חדשים וטכנולוגיות ולטפח שיתוף פעולה בין חברות ההזנק, המעצבים, הקמעונאים ואנשי המדיה בפורמט של ועידת פסגה אינטראקטיבית, הכוללת הדגמות חיות, תצוגות אופנה, סדנאות אינטנסיביות עם מנטורים, B2B ותחרויות בין חברות ההזנק.

השנה יתקיים האירוע השנתי של Decoded Fashion במילאנו, בירת האופנה בין ה-17 ל-18 בנובמבר. בשנה שעברה נכחו באירוע צמרת המנהלים ומקבלי ההחלטות של המותגים הגדולים כדוגמת גוצ’י ופראדה ומעל ל-50 חברות סטארט אפ מכל העולם. האירוע, המתקיים בשיתוף עם לשכת מסחר האופנה האיטלקית (Camera della Moda) ובנק Intesa Sanpaolo, מציע, בנוסף, לחברות נבחרות בעלות הרעיונות החדשניים ביותר, מסלול מיוחד למימון וחממה לפיתוח הרעיון או המוצר.

הנספחות במילאנו, יחד עם מכון היצוא, נמצאים בקשר עם מארגני האירוע ובימים אלה אנחנו בוחנים אפשרות להשתתפות קבוצה של חברות ישראליות המפתחות IT לאופנה ולקמעונאות באירוע במסגרת אחת החבילות המוצעות. אנחנו מאמינים, שאירוע כזה עשוי להיות הזדמנות טובה עבור חברות ישראליות לחדור לשוק האופנה האיטלקי וקוראים למעוניינים בפרטים נוספים על החבילות והאירוע ליצור קשר עמנו במייל הנספחות milano@israeltrade.gov.il או עם לי אבירם ממכון היצוא leea@export.gov.il

צור קשר עם:

נטלי גוטמן-חן

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל