בואו להשתתף בימי ישראל בתערוכת סייבר בדרום גרמניה 7-8 באוקטובר

ב 6-8 באוקטובר, תתקיים בנירנברג תערוכת IT-SA  (אירוע הסייבר הגדול ביותר בגרמניה). במסגרת התערוכה והאירועים הצמודים לה יידונו מגוון רחב של נושאים מתחומי הסייבר ויתקיימו הרצאות, סדנאות, אירועי נטוורקינג ועוד.

במהלך התערוכה, יתקיימו בתאריכים 7-8 באוקטובר יומיים, בהם חברות ישראליות ושותפים גרמנים ובעיקר ממחוז בוואריה יוכלו להפגש, לקיים פגישות מקצועיות ולקדם שיתופי פעולה עסקיים.

 

it-sa hero

 

מדינת בוואריה ומשרד הכלכלה הבווארי רואים במדינת ישראל ובחברות הישראליות שותפות מרכזיות לשיפור יכולת ההתמודדות של התעשיות הבוואריות עם האתגרים של העולם המודרני, כמו גם ההגנה על ללקוחות הקצה של החברות וכמובן התשתיות הקריטיות.

כחלק מגישה זו, הנספחות המסחרית של משרד הכלכלה לדרום גרמניה, בשיתוף עם משרד הכלכלה הבווארי וארגון Invest in Bavaria מארגנים יומיים של אירועים. אירועים אלו מיועדים לקשר בין החברות הישראליות לשותפים גרמניים, הכוללים, בין היתר, שחקנים מהתעשייה בווארית -יצרניות גדולות, כמו גם חברות קטנות ובינוניות (mittlestand) וגורמי ממשל מבוואריה.

אחר הצהרים של יום ה- 7 באוקטובר יוקדש בעיקרו למפגשים אישיים בין החברות, אשר יתואמו מראש וכן לאירוע נטוורקטינג להיכרות באווירה רגועה ונינוחה.

ב- 8 באוקטובר, יתקיים במסגרת התערוכה כנס, שכותרתו:  1st Bavarian-Israeli IT Security Conference, במסגרתו יינתנו מצגות על ידי גורמים מהתעשיות הגרמניות, כמו גם פיצ’ים של חברות ישראליות וגרמניות, סדנאות ועוד.

במסגרת האירוע ינתן דגש להיבטים של פתרונות לתעשייה, פתרונות לאפליקציות, סייבר לבטחון, סימולציות ועוד, כמו גם דיונים בנושאי שיתופי פעולה במו”פ.

למידע נוסף, לו”ז מעודכן והרשמה פנו לנספחות המסחרית במינכן או לאתר: bayern-international.de/israel2015

50 years_Israel-Germany_Logo

למשתתפים באירועי בוואריה-ישראל תינתן כניסה חינם לתערוכה ואירועי הלווין שלה.

צור קשר עם:

יפעת ענבר

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל