בחרו בלוג

הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו
Emerging Markets
פתיחת פניה חדשה לנספח הכלכלי

ענקית התרופות הגרמנית Bayer מזמינה סטרטאפים ישראלים לאירוע פיצ'ינג בברלין

פורסם ע"י , נספחת כלכלית- ברלין, גרמניה , בתאריך 12 באוגוסט 2015

"Life Sciences Pitch and Network"- זהו שם האירוע, שיתקיים בברלין ב- 24.09.2015. האירוע מאורגן על ידי תאגיד הפארמה הגרמני BAYER בשיתוף עם הנספחות המסחרית בברלין.

באייר, שמחזור מכירותיה השנתי מסתכם בכ 40 מיליארד יורו בשנה, משקיעה 3.2 מיליארד יורו בשנה במו"פ והיא מעוניינת להעמיק את שיתוף הפעולה שלה עם חברות צעירות, ובפרט ישראליות. באייר העולמית פועלת במגוון תחומים. בתחום התרופות היא מוכרת לציבור כיצרנית האספירין והבטאפרון (לטיפול בטרשת נפוצה) ובישראל חתומה באייר על הסכמים עם החברות קומפיוג'ן ואבוג'ן, שעוסקות בביוטכנולוגיה רפואית וחקלאית.

האירוע מיועד לחברות בתחום מדעי החיים, בשלב ה- seed, ויאפשר ל – 8 סטרטאפים נבחרים מגרמניה וישראל להציג פרויקטים, הזקוקים למימון בפני אנשי תעשייה ומשקיעים מסקטור מדעי החיים הגרמני ובפרט מחברת באייר עצמה.

לפרטים נוספים על האירוע אנא לחצו כאן.

האירוע יתקיים באינקובטור של החברה בברלין, ה- Bayer Healthcare CoLaborator בברלין וייערך בשפה האנגלית. ההשתתפות באירוע לא כרוכה בתשלום.

 

CoLab_opening-0010

מארגנים נוספים של האירוע: התאחדות הסטרטאפים הגרמנית (BVDS), בית החולים שאריטה (Charité) והאוניברסיטה הפתוחה בברלין (Freie Universität Berlin).

להגשת מועמדות יש לשלוח פירוט של הטכנולוגיה והפרויקט לכתובת המייל berlin2015@htgf.de עד לתאריך 10.09.2015.

בהצלחה!

חמדת שגיא נספחת כלכלית- ברלין, גרמניה

כתיבת תגובה

(לא יפורסם)

* שדה חובה

פניה לנספחת כלכלית- ברלין, גרמניה, חמדת שגיא