“קול קורא” לאיתור חברות ישראליות מטעם ענקית האנרגיה האיטלקית ENEL והמדען הראשי

במסגרת הסכם בין חברת האנרגיה ENEL ללשכת המדען הראשי במשרד הכלכלה, אנו שמחים לעדכן על קול קורא משותף לאיתור טכנולוגיות חדשות במספר תחומים הנוגעים לתחומי הפעילות של החברה. במסגרת ההסכם, חברות שתצגנה טכנולוגיות, שהחברה האיטלקית תגלה בהן עניין, תוכלנה לבצע עמה פרוייקטי מחקר ופיתוח משותפים, אשר יוכלו לזכות בתמיכה כספית מצד המדען הראשי.

mota_ru_1103110

ENEL היא חברה רב לאומית לאנרגיה ושחקן עולמי מוביל בשווקי הגז והחשמל. הפעילות העיקרית של החברה מרוכזת באירופה ובאמריקה הלטינית. התאגיד פועל ב-32 מדינות, מפיץ ומייצר חשמל וגז באמצעות רשת המתפרסת על פני כמעט 2 מיליון ק”מ, עליה מחוברים למעלה מ-61 מיליון משתמשי קצה. באירופה, ENEL נחשבת לחברת החשמל הראשונה לפי מדד ה- EBITDA המתייחס לרווח החברה לפני הוצאות מימון ובעלת בסיס הלקוחות הגדול ביותר בקרב מתחרותיה האירופאיות.

ההצעה הנוכחית מבקשת לאתר חברות המפתחות טכנולוגיה ומוצרים בתחומים הבאים:

  • הבית החכם
  • מוביליות חשמלית
  • יעילות אנרגטית
  • אלוגריתמים לחיזוי במערכות אנרגיה מתחדשת וקונבנציונלית
  • הדור הבא של אנרגיות מתחדשות

חברות ישראליות, המעוניינות בפרטים נוספים, יכולות לגשת אל אתר החברה ENEL כדי ללמוד עוד על פעילות החברה בתחום הטכנולוגיות החדשניות לאנרגיה וכן  לאתר,  בו מתפרסם הקול קורא המזמין את החברות להציע את הצעותיהן לשיתוף פעולה. יש להפנות את  הפניות להשתתפות בקול הקורא של החברה למייל startup@enel.com עם עותק למר נועם בר גיל מלשכת המדען הראשי במייל:  Noam.BarGal@ocs.economy.gov.il.

הצעות שיתקבלו, יוערכו על ידי אנשי חברת ENEL. חברות שהצעותיהן ימצאו מתאימות לביצוע פרויקט מחקר ופיתוח משותף יוזמנו להגיש בקשה לתמיכה במסגרת תכנית המדען הראשי לשת”פ עם תאגידים רב לאומיים. הבקשות שיאושרו תהיינה זכאיות למענק המדען הראשי בגובה של עד 50% מתקציב הפרויקט כפי שאושר ע”י ועדת המחקר של המדען הראשי וסיוע נוסף בסכום דומה שיוענק על ידי חברת ENEL. סיוע זה יאושר לאחר בחינת כל בקשה לגופה.

למידע נוסף ניתן לפנות לנעם בר-גל בטלפון 03-5118116, וכן לפנות גם אלינו בנספחות במייל: milano@israeltrade.gov.il

צור קשר עם:

נטלי גוטמן-חן

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל