הקול הקורא השמיני לפרויקטי מו"פ משותפים בין גרמניה וישראל יוצא לדרך

בימים אלה פורסם הקול הקורא השמיני להגשת הצעות לפרויקטי מו"פ משותפים בכל התחומים הטכנולוגיים במסגרת תכנית השת"פ ישראל- גרמניה.

פרויקטים מאושרים יקבלו תמיכה של עד 50% מהוצאות המחקר והפיתוח, באמצעות מענק מותנהף המגיע מכספי המדען הראשי של משרד הכלכלה הישראלי (באמצעות ISERD, המנהלת הישראלית למו"פ האירופי) ו- ZIM, התוכנית המרכזית לחדשנות לחברות קטנות ובינוניות בגרמניה (באמצעות BMWi, משרד הכלכלה והאנרגיה הגרמני).

התוכנית מנוהלת בשת"פ ובהתאם לנהלים של יוזמת EUREKA, כאשר המיקוד הינו על פיתוח מוצרים חדשניים ואפליקציות בכל התחומים הטכנולוגיים, שהם בעלי פוטנציאל ייצוא גבוה ופוטנציאל שוק חזק בישראל, גרמניה ואירופה. על ההצעה לכלול לפחות חברה אחת מכל מדינה.

 

EUREKA

 

קצת רקע- הקול הקורא הראשון הושק בשנת 2010 ומאז אושרו כבר יותר מ- 24 פרויקטים בין חברות גרמניות וישראליות בתחומים מגוונים כגון: חיסון אולטרסאונד לדגים בחקלאות ימית, מערכות לייזר לעבודה על פרוסות מוליכים למחצה ועוד.

לפרטים נוספים על התוכנית אנא לחצו כאן. כמו כן, ניתן ליצור קשר עם איש הקשר של ISERD האמון על התוכנית, מר עוזי בר שדה, במייל uzi@iserd.org.il או בטלפון 03-5118185.

מועד אחרון להגשת בקשות – 2.11.2015.

צור קשר עם:

חמדת שגיא

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שתפו בפייסבוק
שיתוף ב twitter
שתפו בטוויטר
שיתוף ב linkedin
שתפו בלינקדאין
שיתוף ב email
שתפו במייל