איב רושה, הרשת הצרפתית לקוסמטיקה בוטנית הגיעה לישראל

בשבוע שעבר, ב- 6 ביולי 2015 הושקו בארץ שתי החנויות הראשונות של המותג הצרפתי הוותיק איב רושה Yves Rocher, על ידי חברת קסטרו, אשר חתמה בשנה שעברה על הסכם זיכיון עם החברה הצרפתית. ההסכם בין שתי החברות מעניק לקסטרו זיכיון למכור את המותג גם באינטרנט, כאשר המכירה האינטרנטית עתידה להתחיל בקרוב. הסכום המשוער המושקע במהלך על ידי חברת קסטרו הנו כ- 20 מיליון שקלים.

החנויות הראשונות נפתחו בקניון איילון ברמת גן ובמתחם ביג פאשן באשדוד וחנות נוספת עתידה להיפתח בימים אלו בקניון הגדול בפתח תקווה. בתכנון לטווח זמן הקרוב, הצהירה חברת קסטרו, כי תפתחנה עוד עשר חנויות נוספות בפריסה ארצית.

איב רושה הנה רשת קוסמטיקה ותיקה ואיכותית, הנחשבת לאחת מהמובילות בצרפת. מוצרי החברה נבחרו בשנת 2014 למקום השלישי בדירוג המוצרים האהובים ביותר בצרפת. מוצרי הרשת נמכרים כיום ב-90 מדינות בכ-4,000 חנויות ומחזור מכירותיה השנתי נאמד ב-2 מיליארד אירו, נכון ל- 2014.

חברת הקוסמטיקה והיופי נוסדה בשנת 1959 על-ידי היזם איב רושה וממשיכה כיום להתנהל כחברה משפחתית, בראשות נכדו של המייסד, בריס רושה, העומד בראש הקבוצה. מטרתו של המייסד היתה לבסס תהליך דמוקרטיזציה של מוצרי טיפוח בצרפת. המטה הראשי של הקבוצה נמצא בעיירה בחבל בריטני בשם La Gacilly, בה נולד איב רושה, שם מנהלת החברה גם גן בוטני הפתוח לרווחת הציבור.

לחברה קו מוצרים רחב של מוצרים על טהרת הצומח, הכוללים מוצרי טיפוח לפנים לגוף ולשיער וכן מוצרי איפור, בישום וטואלטיקה. רוב מוצריה של החברה מכילים עד 100% רכיבים צמחיים וטבעיים.

 

IMG_1513

צור קשר עם:

ליאורה הדר

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שתפו בפייסבוק
שיתוף ב twitter
שתפו בטוויטר
שיתוף ב linkedin
שתפו בלינקדאין
שיתוף ב email
שתפו במייל