יום החדשנות מאחורינו, הפירות שנקצור עוד לפנינו

ב- 29 ביוני התקיים יום החדשנות ישראל-גרמניה, אירוע הדגל הכלכלי של משרד הכלכלה הישראלי והגרמני במלון דיוויד אינטרקונטיננטל בתל אביב, זאת במסגרת שנת היובל ליחסים הדיפלומטיים בין גרמניה וישראל. סיכום ותמונות מהאירוע ניתן לראות כאן.

Israel-Germany

במהלך יום החדשנות התפרסמו מספר ידיעות מעניינות מאד, ביניהן:

  • תאגיד התרופות מרק (Merck) הודיע, שהוא רוכש את חברת Qlight Nanotech הישראלית, המפתחת חומרים ויישומים המתבססים על ננו-גבישים. פרטי העסקה לא פורסמו, אולם ההערכות מדברות על עשרות מיליוני דולרים (לפרטים נוספים אנא לחצו כאן).
  • משרד הכלכלה והאנרגיה הגרמני (BMWi) הודיע על פתיחת תוכנית EXIST לחברות ישראליות. התוכנית תומכת בפרוייקטים של סטרטאפים בשלב המוקדם שלהם ומציעה מענקים כבר בשלב הרעיון הראשוני ועד להקמה. לפרטים נוספים אנא לחצו כאן ו-כאן.

במקביל ליום החדשנות התקיימה התערוכה "Made in Germany", שאורגנה על ידי לשכת המסחר והתעשייה ישראל גרמניה. התערוכה כללה כנס משקיעים וסדנאות, כמו גם מבט על ההיסטוריה הכלכלית בין ישראל וגרמניה. לתמונות מהאירוע אנא לחצו כאן.

בהזדמנות זו ברצוננו להודות לכל החברות והיצואנים שהשתתפו באירוע ותרמו רבות להפיכתו לאירוע כה מוצלח, כמו גם לכל השותפים, בישראל ובגרמניה, שסייעו לאורך הדרך!

הנספחות המסחרית בברלין תשמח לעמוד לרשותכם בכל דבר ועניין.

נתראה ביום חדשנות הבא!

צור קשר עם:

חמדת שגיא

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שתפו בפייסבוק
שיתוף ב twitter
שתפו בטוויטר
שיתוף ב linkedin
שתפו בלינקדאין
שיתוף ב email
שתפו במייל