בחרו בלוג

הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו
Emerging Markets
פתיחת פניה חדשה לנספח הכלכלי

טור דה פורס ישראלי בארוע טעימות מזון בפריז

פורסם ע"י , נספחת כלכלית- פריז, צרפת , בתאריך 24 ביוני 2015

כמדי שנה, התקיים אתמול בפריז אירוע לטובת טעמי הגלובוס השונים "Planète du Gout" (עולם הטעמים). מטרת האירוע המרכזית הנה להציג, להכיר ולשווק בפני המשתתפים מזון ומשקאות מרחבי העולם.

2

הדוכן הישראלי planèt du gout 2015

כל שגרירות בתורה מארגנת את האירוע ומזמינה את נציגי המדינות האחרות לבוא ולהציג בה מנות מיוחדות, יינות, בירות ומשקאות שונים המייצגים את מדינתם. השנה זוהי שגרירות גרמניה, שאירחה את האירוע.

הדוכן הישראלי אורגן על ידי הנספחות החקלאית בבריסל בשיתוף פעולה עם הנספחות המסחרית בפריז והיווה הזדמנות פז להציג את התוצרת החקלאית הישראלית והיינות הישראלים. המאכלים, שהוצגו השנה, כללו פפאיה ללא גרעין, שקיבלה פרס מקום ראשון על חדשנות במסגרת סלון לפירות וירקות, שהתקיים השנה בברלין, תמר מג'הול, פרחי מאכל ויינות שונים.

כמו בשנה שעברה, הביתן הישראלי משך אליו השנה מבקרים רבים, ביניהם מנכ"ל הארגון הבינלאומי של הגפן והיין, מנכ"ל ארגון החקלאות בצרפת, מנכ"ל השוק הסיטונאי Rungis בצרפת, קניינים שונים וכן מבקרי אוכל מהעיתונות המקומית. האירוע הנו דרך יעילה וחשובה ביותר בהעלאת המודעות בעולם למוצרי מזון ויין שמקורם בישראל.

4

טעימות יין

11

הדוכן הישראלי העשיר

קיימות כיום לא מעט הזדמנויות לחברות ישראליות בתחומי המזון והיין בצרפת ואנו פועלים בנספחות בפריז בדרכים שונות לקדמן, בין היתר באמצעות אירועים מסוג זה.

אירוע planet du gout

ליאורה הדר וציפורה כהן מהנספחות בפריז, דקלה דבי-נאור וג'רמי בלזונס מהנספחות בבריסל

 

ז'אן-מארי אורן, מנכ"ל הארגון הבינלאומי של הגפן והיין

ליאורה הדר נספחת כלכלית- פריז, צרפת

כתיבת תגובה

(לא יפורסם)

* שדה חובה

פניה לנספחת כלכלית- פריז, צרפת, ליאורה הדר