חברות ישראליות בתחום האגרו-טכנולוגיה מעוררות עניין רב בתערוכת האקספו

לא רק פוטין הגיע אתמול אל תערוכת האקספו במילאנו. במסגרת אירוע "הסטארט אפ של החודש", המתקיים בביתן הישראלי בתערוכה, התארחו גם שלוש חברות ישראליות, שהציגו את מיטב החדשנות בתחום האגרו-טכנולוגיה. האירוע שהופק בעזרת מנהלת הביתן הישראלי בתערוכה, עורר עניין רב והוא דוגמא לפעילות העסקית והמסחרית שהנספחות יוזמת במסגרת התערוכה.

[cycloneslider id="expo2015"]

כאמור, בתחילת חודש מאי נפתחה במילאנו תערוכת האקספו, המתקיימת השנה בעיר ועוסקת בניסיון להנגיש מזון ואנרגיה לאוכלוסייה בכל העולם. מארגני תערוכת הענק צופים כ-20 מיליון מבקרים במהלך החצי שנה, בה תציג וכ-20% מהם יהיו נציגי חברות ואנשי עסקים מכל העולם, העוסקים בתחומי האנרגיה והמזון.

כידוע, הצרכים הגדלים והדרישה הגוברת לאספקת מזון, לצד האתגרים הגדולים של יצירת חקלאות בת-קיימא ללא פגיעה בסביבה, מהווים קרקע פורייה לפיתוחים וחדשנות בתחומי האגרו-טכנולוגיה. ההכרה הגוברת בעולם היא, כי הדרך היחידה להתגבר על המחסור והפער בין הביקוש להיצע היא שימוש בטכנולוגיות חדשות ומתקדמות, אשר יציגו פתרונות לשיפור שרשרת הייצור החקלאית ואספקת המזון. ישראל כמדינה, בה משאבי הטבע והאקלים אינם מטיבים עם החקלאות, היא בעלת ניסיון וידע רב בפיתוח אמצעים טכנולוגיים, המנסים להתגבר על בעיות אלו.

אנחנו בנספחות מבקשים לנצל את התערוכה ובשיתוף עם משרד החוץ הישראלי מקיימים אירועים רבים בביתן בכדי להציג את החברות הישראליות ולסייע להם להשתלב בשוק האיטלקי והבינלאומי. אתמול התארחו בביתן שלוש חברות הזנק, שעוררו עניין רב: FIELD IN TECH היא חברה, שפיתחה פלטפורמה לניתוח נתונים של מערכות ההדברה, HINOMAN היא חברה המנסה להתמודד עם המחסור ההולך וגובר במזון בעולם על ידי פיתוח אצה מיוחדת עשירה בחלבונים, הגדלה במהירות ובתנאים חסכוניים ו-DRYGAIR, שפיתחה מערכת להפחתת לחות בחממות ועל ידי כך חסכון בהוצאות האנרגיה.

מלבד האירועים הרבים קיימת גם פלטפורמה מקוונת ייחודית לתערוכה הנקראת: EXPO BUSSINES MATCHING. הפלטפורמה מנסה לשדך בין חברות מכל העולם היכולות למצוא עניין עסקי משותף. ההרשמה לחברות ישראליות היא חינמית. פרטים נוספים ניתן למצוא כאן.

למידע ופרטים נוספים על פעילות הנספחות במילאנו ניתן לפנות אלינו במייל: milano@israeltrade.gov.il

צור קשר עם:

נטלי גוטמן-חן

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שתפו בפייסבוק
שיתוף ב twitter
שתפו בטוויטר
שיתוף ב linkedin
שתפו בלינקדאין
שיתוף ב email
שתפו במייל