בתים חכמים – העתיד כבר כאן

לא רחוק היום, בו נוכל להפעיל מהפלאפון כמעט את כל המכשירים בבית: את מכונת הכביסה, את הטלוויזיה, את הדוד החשמלי, את מיזוג האוויר וכמובן לשלוט בתאורה. הדבר יחסוך זמן ואנרגיה ויעצים את החוויות, שאנו חווים, בכל יום בבית. בשנים האחרונות, הבתים החכמים צוברים תאוצה וכעת נראה, כי תאגידי ענק בין-לאומיים הבינו, שבמידה והם רוצים להוביל את השוק בעתיד, עליהם להציג כבר היום את החזון שלהם בנושא בתים חכמים.

בעוד שבועיים יתקיים אירוע מיוחד בנושא בתים חכמים בצרפת, שנועד ליצור שיתופי פעולה בין חברות שונות. האירוע יעסוק בבתים חכמים, בחיישנים, במערכות עיבוד, ב-IoT, רובוטים ביתיים, התייעלות אנרגטית, דלתות חכמות, תאורה חכמה ונושאי אבטחה ביתית. האירוע מיועד לחברות, אשר רוצות לבחון שיתופי פעולה בתחום זה עם תאגידים צרפתיים גדולים. הוא יכלול סדרת פגישות בין החברות השונות למקבלי ההחלטות בתאגידים השונים (מפגשי B2B).

smart-home

 

בין התאגידים המשתתפים באירוע ישתתפו מקבלי ההחלטות בתאגידים הבאים:

  • ENGIE GDF SUEZ– תאגיד בין לאומי, שעוסק, בין השאר, בתחום האלקטרוניקה. לחברה למעלה מ-200,000 עובדים ברחבי העולם ומחזור ההכנסות שלה הוא למעלה מ-84 מיליארד אירו בשנה.
  • LA POSTE– שירות דואר צרפתי, שמפעיל שירותי דואר ושירותי בנקאות, לרבות במושבותיה של צרפת מעבר לים. לחברה למעלה מ-250,000 עובדים.
  • Leroy Merlin– חברה לכלים לבית ולחצר, הפעילה בשלוש עשרה מדינות.
  • Saint-Gobain– מה שהחל כמפעל למראות התפתח להיות תאגיד בין לאומי, שמייצר מגוון חומרים באיכות גבוהה לתעשיות רבות ומגוונות. החברה מעסיקה 185,000 עובדים.
  • SAMSUNG Strategy Innovation Center – חלק מקבוצת סמסונג העולמית.

paris

האירוע ביוזמת הסוכנות לפיתוח פריז והוא יתקיים ב-11 ביוני. ניתן לקרוא כתבה שנכתבה בנושא על ידי הסוכנות לפיתוח פריז במגזין גיקטיים.

 

הרשמה לאירוע ניתן לבצע כאן (מספר המקומות מוגבל).

 

פרטים נוספים ניתן לקבל מהסניף הישראלי של הסוכנות לפיתוח פריז

צור קשר עם:

ליאורה הדר

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שתפו בפייסבוק
שיתוף ב twitter
שתפו בטוויטר
שיתוף ב linkedin
שתפו בלינקדאין
שיתוף ב email
שתפו במייל