פולין – חברות סייבר ואבטחת מידע לענף הבנקאות

שוק הבנקאות הפולני נמצא מזה תקופה בתהליך של מיזוגים ורכישות. חלקם כבר רקמו אור וגידים, כגון רכישת BGZ ע”י BNP PARIBAS כאשר בהמשך בנקים נוספים צפויים אף הם לשנות בעלות. דוגמאות לאלו הם BPH, RAIFFEISEN ו-ALIOR, שכולם עומדים למכירה.

למרות שינויים אלו, שיוצרים חוסר וודאות בשוק, פגישות שקיימנו עם סדרה של בנקים בחודשים האחרונים העלו נושא אחד מובהק שנמצא על הכוונת של כל הבנקים. כולם מבינים שיש להם אתגר במערכות אבטחת המידע וכי עליהם להגביר את המאמצים לשילוב פתרונות למרחב זה.

בתחומי IT אחרים רגילות חברות פולניות להפנות את הדרישות שלהם לשחקנים מקומיים,קיימת חשיבות מרובה לנוכחות מקומית בעבודה מול חברות בפולין.

אך בתחומי אבטחת המידע והסייבר הולך וגובר העניין והפתיחות של בנקים וחברות בפולין לבחון פתרונות ממדינות נוספות, וכמובן שישראל ניצבת בראש  כאשר מדובר בתחומים אלו.

לאור ההתענינות מצד בנקים וחברות אינטגרציה מובילות בפולין להיפגש עם חברות ישראליות בתחומי אבטחת המידע והסייבר, אנו מזמינים בזאת חברות ישראליות הפועלות במרחב זה לביקור בן יומיים לסדרה של מפגשים בוורשה.

אנו ממליצים לחברות לשלב את הביקור בפעילות פיתוח עסקי נוספת שהם מקיימים בפולין.

הביקור יתקיים בין ה- 23-24/6 בוורשה, במהלך היומיים נקיים פגישות ממוקדות בבנקים ואינטגרטורים מובילים. 

חברות ישראליות המעוניינות במידע נוסף ותוכנית מפורטת מוזמנות לפנות אלינו במייל באנגלית: katarzyna.dzidt@israeltrade.gov.il

 

צור קשר עם:

טל הרמלין

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל