בואו לפגוש נציגים מאוקראינה בתערוכת אגריטך

mota_ru_1103110

אוקראינה מאז ומתמיד נחשבה למדינה אגררית. אדמתה הפוריה, האקלים וידיהם של האיכרים האוקראינים האכילו את אירופה כולה. בימים אלו עומדת אוקראינה בפני בחירות קשות, עוברת תקופה מאתגרת וסקטור החקלאות הופך להיות בין העיקריים בכלכלת המדינה.

בשנת 2014 הפך סקטור החקלאות ליצואן המוביל ודחק את סקטור התעשייה הכבדה מהמקום ראשון המסורתי.

נוכח הפוטנציאל הקיים בסקטור החקלאות באוקראינה, מינהל סחר חוץ מארגן סמינר עסקי ומקצועי ישראל-אוקראינה במהלך תערוכת אגריטך בתל אביב.

מועד הסמינר : 28.04.15, 15.30-17.30 בשטחי תערוכת אגריטך.

מהצד האוקראיני ישתתפו בסמינר משלחות מאוקראינה, המגיעות לתערוכה וביניהן ארגוני הגג של חקלאים באוקראינה UCAB ו-UDA (הקישור באוקראינית) ומשלחת מטעם חברת אדמה.

בראש המשלחת הרשמית תעמוד סגנית שר החקלאות האוקראיני וולאדיסלבה רוטיצקה (Vladyslava Rutytska). השנה הצליחה הנספחות המסחרית בקייב לגייס משלחת כוללת של כ-50 נציגים מאוקראינה.

במהלך הסמינר, יוכלו המשתתפים לשמוע סקירה אודות ההזדמנויות באוקראינה בתחום החקלאות מפיה של סגנית השר, ללמוד אודות הכלים הפיננסיים של אשרא, העומדים לרשותן של חברות ישראליות, ללמוד מניסיונה של חברה ישראלית, שכבר עובדת בשוק האוקראיני מצליחה למרות הזמנים הקשים להגביר את נוכחותה בשוק. המשתתפים יוכלו לפגוש גם שותפים אוקראינים פוטנציאליים.

אנו מזמינים חברות ישראליות להגיע לסמינר. להרשמה.

 

צור קשר עם:

יליזבטה סולוביוב

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל