מחפשים משקיעים – בואו לבלות את יוני בפולין

קרנות הון הסיכון הישראליות גילו את פולין כבר לפני שנים, אך כתבנו על זה כבר בפוסטים קודמים.

גם החברות הרב לאומיות לא חיכו הרבה וכדוגמה ניתן לציין את פתיחתו של מרכז היזמות השלישי של גוגל (לאחר תל אביב ולונדון) ביוני של שנה שעברה. אט אט אנחנו מתחילים לראות כיצד נוצרת פה תעשייה שלמה הבאה למנף את מוקדי החדשנות הנוצרים בערים השונות של פולין.

על אף שאירועי חדשנות והשקעה מתקיימים כמעט כל חודש באחת מהערים, חודש יוני הקרוב מסמל קפיצת מדרגה במספר האירועים הבינ"ל הצפויים.

נתחיל בעיר גדנסק, שנמצאת בחלקה הצפוני של פולין, בגבול הים הבלטי, כאשר בין ה-11-12 ביוני יתקיים בעיר כנס Infoshare.

logo-infoshare

נהנים קצת מהחופשה על החוף הבלטי ומיד עולים על האוטוסטרדה החדשה המחברת בין גדנסק לוורשה ותוך 3.5-4 שעות מגיעים לבירה וורשה.

בשבוע, שלאחר מכן, בין ה-18-19 בחודש, מתוכנן בעיר כנס חדשנות והשקעות במודל תלת ערי של Tel Aviv – Warsaw – Berlin' תחת המותג של Start Up Revolution Days. מדובר בראשון מבין סדרה של אירועים בשלוש ערים אלו בשנים 2015-2016. מארגני האירוע מזמינים חברות מישראל, גרמניה ופולין לקחת בו חלק.

טעמנו קצת מהאריסטוקרטיה הפולנית ומספר ימים מאוחר יותר עולים על רכבת (או טיסה) וממשיכים דרומה לכיוון קרקוב. בין ה-22-23 בחודש, יתקיים בפעם המי יודע כמה, כנס ה-Bitspiration המפורסם. הפעם האירוע יכלול פסטיבל וגם כנס…

b

והנה הגענו לסוף החודש, עייפים אך מרוצים, אבל כדי לסיים את החגיגה, לא נפספס את אירוע ה-Warsaw Start-Up Game, המאורגן ע"י Startup Support Foundation בשותפות עם שגרירות ישראל בוורשה. משחק יזמות לליווי הדור הבא של היזמים.

בקיצור, "סבלטו" (Sublet) את הדירה ובואו לפולין לקיץ… יש מספיק הזדמנויות לגייס כסף ואולי אפילו להנות בדרך.

 

מרצים או נציגי חברות startup המעוניינים לקחת חלק באחד האירועים מוזמנים לפנות אלינו במייל: warsaw@israeltrade.gov.il

צור קשר עם:

טל הרמלין

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שתפו בפייסבוק
שיתוף ב twitter
שתפו בטוויטר
שיתוף ב linkedin
שתפו בלינקדאין
שיתוף ב email
שתפו במייל