ברלין קוראת לכם להציג את הסטארט-אפ שלכם בכנס הערים החכמות בחינם!

סטארט אפ ישראלי- האם אתה מעוניין בשוק האירופאי ויש לך מוצר או שירות חכם? אם כן, יש לך הזדמנות אולטימטיבית להציג את הסטרט-אפ שלך ללא כל עלות ובאירוח מלא בכנס ערים חכמות, שיתקיים בין ה 20-22 במאי בברלין.

ברלין פרטנר (הארגון הרשמי של ברלין האמון על הפיתוח הכלכלי של העיר) ו- Metropolitan Solutions 2015 Exhibition and Conference מחפשים אחר חברות ערים חכמות (Smart Cities) בישראל, אשר מציגות רעיונות ופתרונות חדשניים שיעצבו את עתיד הערים ומעוניינות בכניסה אסטרטגית לאירופה.

חמש חברות ישראליות יוזמנו להציג את הרעיונות החדשניים שלהם ב- "Start in Germany day", שיתקיים ב- 26 במרץ בתל אביב. מתוכן, ייבחרו על ידי ברלין פרטנר שלוש חברות זוכות, אשר יקבלו חבילת שירותים הכוללת: ארבעה לילות הארחה בברלין, חלל תצוגה חינמי, B2B מאורגן וקשרים עסקיים לחברות וארגונים רלוונטיים בשוק הגרמני והאירופי.

מי מוזמן להגיש מועמדות? חברות העוסקות בתחומים הבאים:

  • מוביליטי אורבני ולוגיסטיקה
  • בניה חכמה
  • ניהול מים עירוניים ופסולת
  • סמארט גריד (Smart Grid)
  • ניהול אנרגיה עירוני
  • E-Government

 היכן מגישים מועמדות?

כאן– מהרו להירשם! המועד האחרון לרישום הוא יום שישי ה- 20.3.2015.

היכן כל זה זה קורה?

כנס Start in Germany day, המאורגן בשיתוף עם הנספחות המסחרית בברלין, ייערך ב-26 במרץ בבית אנדרומדה ביפו ומיועד ליזמים וסטארט-אפים טכנולוגיים (לא רק בתחום העיר החכמה!), המעוניינים להתחבר ל-82 מיליון המשתמשים בשוק הגרמני. מטרתו, לספק מידע וקשרים מועילים לכניסה לשוק הגרמני. הכנס הוא חלק מפלטפורמת Europe Days, שמיועדת לחבר בין יזמים ישראלים לבין "סצינת הטכנולוגיה" במדינות האירופאיות השונות. הכנס הקרוב, המוקדש לגרמניה, יערך כחלק מחגיגות 50 השנה לייסוד הקשר הדיפלומטי בין ישראל לגרמניה וצפויים להשתתף בו מעל ל- 150 איש. חלקו האחרון של הכנס יוקדש לנטוורקינג מונחה על בירה ונקניקיות סביב נושאי מפתח כגון סייבר, אינטרנט, IoT, e-Health, ערים חכמות, מובייל וניו-מדיה.

בכנס, ניתן יהיה לפגוש אנשים מזירת הטכנולוגית הגרמנית כולל נציגים של hub:raum האקסלרטור הטכנולוגי של דויטשה טלקום, ProSiebenSat.1 Media, אחת חברות הטלוויזיה והמדיה הגדולות באירופה, קרן ההשקעות של Robert Bosch, Berlin Partner, אשר מתמקדת בסיוע לחברות לעבוד בברלין, European Pioneers, אקסלרטור עם תוכנית השקעות ייחודית, הנספחות המסחרית של משרד הכלכלה בברלין ואחרים.

בין הנושאים שיידונו בכנס: הזדמנויות גיוס כסף ממשקיעים גרמניים, אקזיטים בגרמניה, כיצד ניתן להצטרף לתוכניות חממה ואקסלרטור בגרמניה, ניהול פעילות תקשורתית ויח"צ בגרמניה, מה ארגונים גרמנים שונים מחפשים בישראל, איזו תמיכה ממשלתית ניתן לקבל, מה קורה בזירה הטכנולוגית בגרמניה ובברלין בפרט ואילו אירועים בגרמניה אסור לפספס.

לפרטים והרשמה: http://www.europedays.com

 

eud-germany-day (2)

צור קשר עם:

חמדת שגיא

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שתפו בפייסבוק
שיתוף ב twitter
שתפו בטוויטר
שיתוף ב linkedin
שתפו בלינקדאין
שיתוף ב email
שתפו במייל