אתגר הסטארט-אפ הגלובלי 2015 – התחילו את שיתוף הפעולה עם קבוצת בוש כעת!

בואו להציג את הסטארט אפ שלכם בפורום ההון-סיכון השנתי של בוש (Bosch Venture Forum) ב- 15-16 ביוני בשטוטגרט, גרמניה. התחברו למקבלי החלטות רלוונטיים ותוכלו לזכות בחיבור עם קבוצת בוש כמשקיעים, שותפים או לקוחות.

 

Bosch_Venture_Forum_2015

 

האם החברה שלכם מציעה את המילה האחרונה בתחומים הטכנולוגיים הבאים?

  • Computer Vision / Machine Learning- מערכות תוכנה וחומרה חדשניות (רכיבים, פתרונות, ארכיטקטורות מתקדמות), המאפשרות יישומים למערכות אוטונומיות, רובוטיקה, מכשירים ניידים מהדור החדש ומערכות עזר מתקדמות לנהג (ADAS) למכוניות. מערכות אלה מפחיתות בצורה משמעותית את העלויות, צריכת ההספק והמורכבות של הפתרון הכולל.
  • מודלים עסקיים ל- Internet of Energy- מודלים עסקיים עבור רשתות אנרגיה מקוונות התומכים בפיתוח רשת החשמל העתידית על ידי שימוש בתקשורת נתונים כדי להעביר חשמל בצורה יותר יעילה, אמינה ובמחיר סביר.
  • Additive Manufacturing / הדפסה בתלת מימד- מודלים עסקיים, שיטות תכנון ותמיכה ב- Additive Manufacturing והדפסת מתכת ופלסטיק בעלות נמוכה ורמת דיוק גבוהה, כולל מדפסות עם הבחנה גבוהה והעשרת מודל עיצוב CAD D3. בתחום החומרים- סיבים ושיטות הדפסה עם  fibre enforcement, multimaterial והדפסת חומרים פונקציונליים, כמו גם הדפסה של מבנים אורגניים וביולוגיים, הם ברמת עניין גבוהה במיוחד.

קחו את הסטארט אפ שלכם לרמה הבאה והירשמו כאן עד ה-19 באפריל 2015 כדי להציג את החברה שלכם בפורום השנתי של בוש.

חמישה עשר המועמדים הסופיים שייבחרו, יוזמנו להצטרף לפורום בשטוטגרט. ביום הראשון של האירוע (15.6) יקבלו המועמדים תדרוך על אפשרויות לשיתופי פעולה פוטנציאליים עם בוש, כמו גם משוב על המצגת שלהם.

ביום השני יתקיימו הפיצ'ים של החברות ופגישות אחד-על-אחד עם מקבלי החלטות בדרגים הגבוהים ביותר בחברת Bosch. שיתופי הפעולה האפשריים עם הקבוצה נעים מהשקעה אסטרטגית ושיתוף פעולה בפיתוח ועד בניית יחסי ספק- לקוח.

מהרו להירשם, קבוצת בוש קוראת לכם!

מידע מפורט נוסף על האירוע ניתן למצוא כאן.

צור קשר עם:

חמדת שגיא

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שתפו בפייסבוק
שיתוף ב twitter
שתפו בטוויטר
שיתוף ב linkedin
שתפו בלינקדאין
שיתוף ב email
שתפו במייל