המדריך המלא לכל התערוכות המקצועיות באיטליה

כל יצואן, מפתח אפליקציה או טכנולוגיה מתקדמת, רוצה למצוא את הלקוח הבא שלו הוא יצליח למכור את הרעיון. רבים מאמינים, כי תערוכות מקצועיות הן המקום לכך. בתערוכה פוגשים קולגות מהתחום, יוצרים קשרי עסקים ולומדים מהם הטרנדים והמגמות החדשות בתחום ועם קצת מזל ושכל לפעמים גם פוגשים את הלקוח הבא.

MWC1

על פי נתוני האיגוד העולמי של תעשיית התערוכות UFI, בסה"כ התקיימו בשנת 2012 כ-30 אלף תערוכות בכל העולם, מחצית מהן באירופה. באתר האיגוד תוכלו למצוא סטטיסטיקות ונתונים על כל תערוכה המתקיימת בעולם, כולל אילו תערוכות מתקיימות היכן, כמה מבקרים הגיעו אליהן בשנה שעברה וכמה עולה מטר תצוגה בתערוכות השנה. איטליה, חשוב לציין, נמצאת במקום השני באירופה עם שטח תצוגה של מעל 2 מיליון מטר רבוע לתערוכות וה – Fiera Milano Rho Pero, שהם גני התערוכה המקומיים במילאנו, נמצאים במקום השלישי בעולם בגודלם.

היתרונות של השתתפות בתערוכות באירופה בכלל ובאיטליה בפרט ברורים: חברות מכל העולם מגיעות להציג וכך גם סוכנים ומפיצים המחפשים להתעדכן בנעשה בתחומם. התעשייה האיטלקית, על אף המשבר הכלכלי כאן, עדיין נחשבת למובילה בתחומי העיצוב והמזון והאירועים בנושאים אלו, המתקיימים בארץ המגף, מושכים אליהם רבים ממקבלי ההחלטות ומנהלי הרכש בחברות הגדולות בעולם כולו. באתר זה תוכלו למצוא את כל התערוכות המתקיימות בכל רחבי איטליה, כולל קישורים לאתר התערוכה ופרטי התקשרות עם המארגנים.

במילאנו, מעבר לשבוע האופנה המפורסם, מתקיימות גם עשרות תערוכות מקצועיות נוספות בנושאים שונים, שיכולות להיות מעניינות לרבים, הנה כמה מהן:

באמצע אפריל מתקיימת בעיר תערוכות עיצוב הרהיטים הגדולה ה-SALONE DEL MOBILE. כל חברות העיצוב הגדולות והנחשבות מגיעות להציג. מלבד ריהוט לבית, יש גם חלק המתמקד בריהוט משרדים (SALONE DEL UFFICIO) ותאורה (EUROLUCE). בשנים האחרונות, מפאת המחירים הגבוהים שנדרשים בכדי להציג בתערוכה, התפתחה סצנה אלטרנטיבית ומעניינת לא פחות ברחובות העיר הנקראת FUORI SALONE DEL MOBILE, בה מופיעים מעצבים ייחודיים ומתקיימים אירועים נחשבים.

תערוכה נוספת ומעניינת, הנערכת במילאנו, היא תערוכת HOMI, תערוכת הלייף סטייל ועיצוב הבית הגדולה, המתקיימת פעמיים בשנה. אלפי מוצרים לגינה ולילדים, מתנות, תכשיטים וריחות, טיפוח אישי וטקסטיל לבית מכל העולם, אך בעיקר איטלקיים, מוצגים בתערוכה, מנסים כולם "לגנוב את ההצגה" ולהיות אלה שיוכתרו כ"טרנד הבא" בעולם ה-Retail (הקמעונאות).

HOMI2015
HOMI 2015: תערוכה בנושא דקורציה וסגנון חיים

 

את רשימת התערוכות המלאה המתקיימת השנה במילאנו תוכלו למצוא כאן. יצואנים או חברות המתעניינים בהשתתפות בתערוכה וזקוקים לעזרת הנספחות יכולים לפנות אלינו במייל: Milano@israeltrade.gov.il

 

צור קשר עם:

נטלי גוטמן-חן

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שתפו בפייסבוק
שיתוף ב twitter
שתפו בטוויטר
שיתוף ב linkedin
שתפו בלינקדאין
שיתוף ב email
שתפו במייל